Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Tylko 400 egzemplarzy na całym świecie, ponadczasowy charakter, wykończenie elementami w odcieniu jasnego złota, wyjątkowa bursztynowa skóra i podświetlane logo na progach auta – model A110 Légende GT, najbardziej wyrafinowana wersja Alpine jest już dostępna w katowickim salonie!

Obok tego modelu nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik aut ze sportową duszą. Tym bardziej, że szczęśliwymi nabywcami A110 Légende GT będzie jedynie 400 fanów marki Alpine na całym świecie. Dodatkowym atutem limitowanej serii jest fakt, że każdy egzemplarz identyfikowany jest unikalnym numerem, prezentowanym na umieszczonej w środkowej konsoli tabliczce. Zamysłem projektantów tego modelu było stworzenie najbardziej eleganckiej wersji Alpine. Model GT prezentuje najwyższy poziom wyrafinowania, niebywałą harmonię i wyjątkową estetykę samochodu ze sportowym charakterem.

A110 Légende GT

Polscy miłośnicy motoryzacji w dobrym stylu, którzy cenią sobie jakość i ponadczasowy charakter powinni być usatysfakcjonowani także faktem, że auto dostępne jest już w Polsce. Pierwszych 5 egzemplarzy nowego modelu znalazło już nawet w kraju swoich szczęśliwych nabywców. Producent oferuje go w trzech wersjach kolorystycznych: Mercury Silver – to nowy kolor w palecie Alpine, a także Deep Black i Abyss Blue. Na aucie znajdziemy subtelne, jasnozłote elementy: oznaczenia marki i diamentowane obręcze kół. Wyróżniają je półprzezroczyste tylne światła LED, nowością jest także podświetlane logo Alpine na progach drzwi. Komfortowe siedzenia Sablet obszyte są ciepłą skórą w bursztynowym kolorze i umożliwiają regulację sześciu parametrów. Lśniące karbonowe elementy w miedzianym odcieniu nadają wnętrzu przyjaznego i wyrafinowanego charakteru.

A110 Légende GT

Praktyczny wymiar samochodu podkreśla jego dodatkowe wyposażenie. W A110 Légende GT znajdziemy zaprojektowany na wymiar trzyczęściowy zestaw bagaży wykończony skórą w kolorze tapicerki siedzeń, a także ukryty między nimi nowy schowek. Konstrukcja modelu GT oparta została o ten sam układ jezdny i napędowy co A110 Légende. Ma ultralekką aluminiową konstrukcję z umieszczonym centralnie silnikiem i zawieszeniem z podwójnymi wahaczami. 1,8-litrowy silnik z turbodoładowaniem rozwija moc 252 KM. Niska masa i dwusprzęgłowa 7-biegowa skrzynia biegów pomagają A110 Légende GT osiągnąć prędkość 100 km/h ze startu zatrzymanego w zaledwie 4,5 s. Prędkość maksymalna auta wynosi 250 km/h. Standardem są czujniki parkowania, kamera cofania i system nagłośnienia Focal.

A110 Légende GT

A110 Légende GT

⦁ Tylko 400 egzemplarzy
⦁ Najbardziej praktyczny model Alpine
⦁ 3 wersje kolorystyczne
⦁ Siedzenia – bursztynowa skóra i jasnozłote elementy wykończenia
⦁ Podświetlane logo na progach
⦁ 1,8 l
⦁ 252 KM
⦁ Prędkość max – 250 km/h
⦁ 0-100 km/h – 4,5 s.
⦁ 7 biegowa skrzynia
⦁ Cena – 306 tys zł

Foto. Andrzej Cieplik AKA andresito6000

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *