Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

W Warszawie właśnie otwarto nowy salon samochodowy francuskiej marki Alpine. Ten nowoczesny obiekt zlokalizowany przy ulicy Wirażowej 21 ma stanowić przede wszystkim miejsce spotkań dla miłośników marki i pasjonatów motoryzacji. Salon Alpine oferuje bogatą ofertę modeli, w tym Alpine A110, Alpine A110S, Alpine A110 GT i Alpine A110 R.

To jednak dopiero początek, bo w 2024 roku powstanie tu multibrandowy obiekt, który będzie domem dla wszystkich hyper i super marek należących do portfolio Grupy Pietrzak. Marka Alpine to jedna z marek, której popularność rośnie w Polsce. W związku z tym, że marka powraca do swoich motoryzacyjnych korzeni, zwiększa się zainteresowanie marką oraz jej modelami. Nie bez znaczenia jest fakt, że Alpine jest obecne w wielu dziedzinach motorsportu, a zwłaszcza w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA WEC. Marka Alpine organizuje również Mistrzostwa Europejskiej Formuły Regionalnej FRECA, bierze udział w rajdach (Alpine Rally) oraz organizuje puchar samochodów Alpine A110 – Alpine ELF Europa Cup – w którym bierze udział m.in. Gosia Rdest.

Salon Alpine w Warszawie oficjalnie otwarty!
Foto. Antoni Monserrat-Rogalski

Zdecydowaliśmy się na wersję butikową, właśnie dlatego, aby miłośnicy Alpine, których w Polsce przybywa, już teraz mieli szansę na bliskie spotkania z marką w nowej lokalizacji. – wyjaśnia Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Pietrzak.

Salon Alpine w Warszawie został zbudowany z myślą o fanach aut tej marki. Oferuje on nie tylko możliwość zakupu samochodów, ale także jazd testowych. Warto zaznaczyć, że w Polsce Alpine sprzedaje się bardzo dobrze i zainteresowanie ofertą marki przerosło oczekiwania. Salon Alpine w Warszawie to miejsce, gdzie każdy fan motoryzacji i miłośnik samochodów Alpine znajdzie coś dla siebie.

Salon Alpine w Warszawie oficjalnie otwarty!
Foto. Antoni Monserrat-Rogalski

Marka Alpine została założona w 1955 roku przez Jeana Rédélé, który był pasjonatem sportów motorowych. Marka szybko zdobyła popularność dzięki Alpine A110 „Berlinette”, która zwyciężyła dwie edycje rajdu Monte Carlo w 1971 i 1973 roku. Dziś marka Alpine powróciła z nowym samochodem sportowym A110, który cieszy się dużą popularnością wśród fanów motoryzacji.

Salon Alpine w Warszawie to nie tylko miejsce dla fanów motoryzacji, ale także dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć ducha marki. Ten unikalny obiekt to miejsce, gdzie każdy z nas może poczuć się jak profesjonalny kierowca. Salon Alpine w Warszawie to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych doznań za kierownicą. To także doskonała okazja, aby poznać markę od strony bliższej fanom motoryzacji.

Źródło: materiały prasowe marki

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *