Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Wiele osób jest zawiedzionych wyglądem nowego Golfa, więc to szansa dla Seata, bo ich model Leon może przejąć konkurentów od niemieckiego brata

Wczoraj zrobiliśmy podsumowanie wszystkich informacji jakie znamy o nowym Seacie Leonie, a dziś to nich dołącza jedna, najważniejsza wiadomość – znamy oficjalny wygląd samochodu. Jak to możliwe? Jeśli śledzicie informacje na temat Mercedesa klasy E i sportowych wariantów Golfa to nie będziecie zdziwieni faktem, że ostatnio dziwnym trafem wszystkie samochody przed premierą trafiają do internetu. W przypadku Leona mówimy o wycieku zaledwie dzień przed oficjalną prezentacją przygotowaną przez markę Seat. Jednak niezależnie od okoliczności wycieku, znamy już wygląd modelu Leon i najciekawszy jest fakt, że tylna blenda z teaserów stała się rzeczywistością i jest obecna w każdym wariancie modelu.

Jest bardzo prawdopodobne, że auto na zdjęciach to nie jest wersja produkcyjna, ale odmiana prototypowa przed faktyczną produkcją. Auto na zdjęciach może nie jest w jakiejś powalającej konfiguracji, bo widzimy bazowy biały kolor i niewyróżniające się felgi najpewniej w rozmiarze 17-cali, ale mimo wszystko wygląda dobrze. Śmiem twierdzić, że nowy Leon wygląda lepiej od Golfa MK8, bo widać dużą różnicę względem poprzednika i producent oferuje bardzo świeżą stylistykę, a Golf to trochę odgrzewany kotlet z kolejną warstwą panierki. Największym plusem auta jest fakt, że nie mamy tutaj do czynienia ze stylistyką małe światła – duża reszta, tylko udało się zachować właściwe proporcje.

Oficjalna premiera Seata Leon już jutro wieczorem i będzie transmitowana na oficjalnych kanałach producenta. Choć zdjęcia najlepszą jakością nie grzeszą to jednak chyba niczym nowym Seat nas nie zaskoczy jutro, bo nie ma żadnego kamuflażu i wszystko jest dobrze widoczne. Pytanie tylko dlaczego te zdjęcia tak masowo wyciekają? Czyżby nieszczelne źródła? A może rodzaj akcji marketingowej jak tajemnicza zmiana zdjęcia profilowego na Facebook’owym profilu KFC? Tak czy inaczej musimy krócej czekać, aby poznać faktyczny wygląd samochodu

Podsumowanie wszystkich informacji o Seacie Leon znajdziesz tutaj

Leon

Foto. cochespias

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *