Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Jeśli jakieś auto ma wyglądać z frontem od E46 to musi to być nowa seria 4, a sam pomysł jest tak absurdalny, że aż genialny w swej istocie

Różnice między finalnym wyglądem serii 4, a tym co widzieliśmy jako Concept 4 są tak naprawdę symboliczne. Okazuje się, że wielkie nerki z konceptu znalazły swoje miejsce w końcowej wersji, więc teraz pozostaje nam tylko zaprzyjaźnić się z Concept i4, bo tutaj również wygląd jest przesądzony. Jednak dalej nie cichną komentarze przeciwników takiej stylistyki, a sama seria 4 jest naprawdę tematem wzbudzających sporo dyskusji i rozważań. Co gdyby zastąpić przód serii 4 z 2020 roku, przodem od E46? Czy powstanie wtedy auto, które pokochają wszyscy przeciwnicy obecnej stylistyki najnowszych modeli BMW? Zobaczcie zresztą sami co wyszło z takiego “przeszczepu”.

E46

Nawet jeśli chcielibyśmy skrytykować taką zmianę to nie możemy, bo o dziwo nie wygląda to tragicznie. To chyba pokazuje, że E46 całkiem dobrze się starzeje, chociaż może E92 bardziej by tu pasowało? Ciężko powiedzieć, ale sytuacja jest o tyle ciekawa, że w zasadzie całość jest dosyć spójna. Ciekawe jakby to wyglądało w wersji elektrycznej, która za niedługo powinna mieć swoją premierę. Tutaj warto zaznaczyć, że to właśnie elektryk będzie najmocniejszym wariantem, bo jego moc przekroczy 500 KM. Jednak wszyscy czekamy tak naprawdę na M4 oraz pochodne warianty, które w pełni zaprezentują nową stylistykę marki.

Wracając jednak do samego E46 w nowej bryle serii 4. Może któryś odważny tuner zrealizuje tą wizję? Mówiło się sporo o tym, żeby oferować poprawki przedniego grilla jako modyfikacja od tunerów, więc może taki retrolift też by się przydał? Ciekawe jak wyglądałoby to od strony mechanicznej i czy udałoby się to zgrać tak samo jak na grafikach. Wizja ciekawa, czas więc na wykonanie. Samo BMW powinno wkrótce pokazać nam nowe M5 w wariancie podstawowym oraz Competition, a także M5 CS, ale również swoją premierę będą miały modele M3/M4, wraz z pochodnymi wersjami.

Foto.  Unnecessary automobile nose swaps via Facebook

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *