Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

O nowym BMW M4 sporo się mówi i czeka na nie cały świat, ale jego premiera będzie dopiero we wrześniu, choć już mamy zdjęcia bez kamuflażu

Choć już wszyscy wiemy jak wyglądają bazowe warianty serii 4 to jednak dalej czekamy na topowe BMW M4. To ma zadebiutować za kilka dni, jednak dzisiaj w sieci pojawiło się zdjęcie, które ukazuje nam egzemplarz przedprodukcyjny w pełnej krasie, bez żadnego kamuflarzu. To co możemy zobaczyć jest po części zgodne z naszymi oczekiwaniami, bo rendery już od jakiegoś czasu pokazywały nam możliwy wygląd, ale finalnie chyba wyszło jeszcze lepiej od wstępnych założeń. Przede wszystkim nowej M4 nie można odmówić agresywnej stylistyki, bo ta zdaje się być jeszcze mocniejsza chociażby od wariantu M440i xDrive czy innych opcjonalnych pakietów na częściach M Performance. Jednak najlepiej w tym wszystkim wypada kwestia przednich nerek.

BMW M4

Na wstępie warto zwrócić uwagę na to, że w wersji M nerki są zupełnie czarne. To nieco poprawia ich stylistykę i wygląda o niebo lepiej niż wersja z czarnym obrzeżem. Po bokach mamy sporych rozmiarów pionowe wloty powietrza i tutaj pojawia się pytanie czy faktycznie doprowadzają one powietrze do układu hamulcowego czy też nie. Miejmy nadzieję, że mają one swoją aerodynamiczną czy też wentylacyjną funkcję i nie są one jednie stylistycznym dodatkiem. Nowa M4 ma stosunkowo szerokie, lecz wąskie na wysokość światła, co sprawia, że przód zdaje się być nieco bardziej rozciągnięty na boki.

BMW M4

Nie widzimy na zdjęciach tylnej części, więc na razie nie możemy wypowiedzieć się na temat pełnego wyglądu auta, ale to co już widać daje sporo do myślenia. Miejmy nadzieję, że to zdjęcie jest faktycznie autentyczne i nie jest to kolejny fejk z photoshopa. Pojawiło się również zdjęcie przedniego zderzaka prosto z fabryki i zdaje się ono pokrywać z tym co widzimy już na przedprodukcyjnym egzemplarzu. Na samą premierę i oficjalne potwierdzenie poczekamy do września, bo to właśnie wtedy ma odbyć się premiera nowej M3 oraz M4. Jeśli was ciekawi jak wygląda nowa seria 4 z frontem od E46 to zapraszamy TUTAJ.

Foto. BIMMER POST

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *