Redaktor | Fotograf

Stylistyka najnowszych modeli Peugeota staje się coraz bardziej odważna i awangardowa. Jednym z najważniejszych przykładów jest model 408, który wniósł wiele nowości do języka stylistycznego marki. Wszystko wskazuje na to, że Peugeot 3008 trzeciej generacji również skorzysta z podobnych rozwiązań. Wizualizację można zobaczyć na renderze.

Peugeot 3008 to jeden z najważniejszych modeli marki. Jest to SUV średniej wielkości, które są obecnie niezwykle popularne. W związku z tym każda zmiana musi być dobrze przemyślana, aby nie zrazić do siebie klientów, a jednocześnie na tyle niezwykła, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Wszystko wskazuje jednak na to, że Peugeot 3008 trzeciej generacji przyniesie wiele nowości, zwłaszcza pod względem stylistycznym. Zapewne większość z nich będzie wzorowana na modelu 408, który jest rewolucyjny. Dzięki renderowi możemy przekonać się, jak prawdopodobnie będzie wyglądał najnowszy SUV Peugeota.

Z zewnątrz auto zupełnie odetnie się od stylistyki obecnej generacji modelu 3008. Przede wszystkim widać to po przedniej części, gdzie grill jest zupełnie nowy, a pomiędzy nim a maską pojawiło się dodatkowe wcięcie. Charakterystycznym elementem będą również lampy do jazdy dziennej LED w kształcie pazurów lwa. Tylna część nadwozia przejdzie dużą metamorfozę. Peugeot 3008 trzeciej generacji będzie SUV-em coupe, a więc znów trafi do zupełnie innego segmentu. Dach będzie więc mocno ścięty, tylna część nadwozia otrzyma agresywne, ostre kształty. Dzięki temu Peugeot 3008 nabierze jeszcze bardziej sportowego charakteru.

Należy jednak pamiętać, że jest to jedynie render. Do czasu premiery mogą zajść istotne zmiany w koncepcie auta. Warto również wspomnieć o tym, że Peugeot pokazał już wnętrze nowej generacji 3008. Ono również będzie rewolucyjne i wniesie sporo nowości do całego segmentu SUV. Dziesięć konfigurowalnych przycisków to niezwykle wygodne rozwiązanie, które będzie przydatne dla osób, które lubią mieć wszystko, co ważne pod ręką. Debiut trzeciej generacji Peugeota 3008 nastąpi już tej jesieni. Wtedy producent zdradzi nam wszystkie szczegóły stylistyczne i techniczne.

Render: Kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *