Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Samochody marki Peugeot od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Peugeot 3008. W 2010 roku Peugeot 3008 zdobył tytuł “Samochodu Roku” w Wielkiej Brytanii i w Irlandii. Przy drugiej generacji modelu pojawił się prestiżowy tytuł “Europejski Samochód Roku” (2017 rok). Popularność tego auta nie maleje. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto kupić Peugeot 3008.

1. Dla kogo używane samochody osobowe?

2. Jakie zalety ma Peugeot 3008?

Francuskie auta są cenione szczególnie w Europie za design i komfort użytkowania. Konsumenci mają do wyboru wiele modeli samochodów Peugeot. Jednym z nich jest peugeot 3008, który jest klasycznym autem segmentu I. Peugeot 3008 stanowi połączenie właściwości crossovera i rodzinnego minivana. Auto można kupić również z napędem hybrydowym. Finansowanie zakupu może zależeć od tego, kto jest sprzedawcą. W autokomisach może być udostępniony system ratalny lub leasing. W przypadku, gdy sprzedawcą jest osoba fizyczna, w grę wchodzić będzie zapłata w całości (na przykład w formie przelewu lub gotówki). 

Dlaczego warto kupić Peugeot 3008?

Dla kogo używane samochody osobowe? 

Zainteresowanie samochodami “z drugiej ręki” jest bardzo duże. Klienci poszukują odpowiednich samochodów na terenie Polski, w czym pomaga im internet. Używane auto to zdecydowanie niższa cena. Wartość pojazdu może zależeć od rocznika, stanu technicznego, przebiegu i ponadstandardowego wyposażenia. Taka propozycja jest odpowiednia dla osób indywidualnych lub firm, które mają ekonomiczne podejście do kupowania pojazdów z wyższej półki lub nie mają środków na zakup nowego samochodu prosto z salonu. Używane auta nie wykluczają możliwości skorzystania z leasingu lub rat. Przykładowe ceny: Peugeota 3008 z 2017 roku to wydatek rzędu 95000 PLN. Starsze roczniki można zdobyć w cenie około 30000 – 50000 PLN. 

Jakie zalety ma Peugeot 3008

Peugeot 3008 postrzegany jest jako samochód kultowy. Auto zachwyca konsumentów swoim wyglądem. Wnętrze pojazdu ma bardzo eleganckie wykończenie. Model II generacji ma mniejszą powierzchnię szyb niż poprzednik (przykładem jest szyba przednia, której powierzchnia wynosi 1,7 m²). Ogromną zaletą są nie tylko komfortowe fotele, ale i bardzo pojemny bagażnik. Jeśli chodzi o awaryjność, to właściciele na ogół nie narzekają na problemy. Wiele zależy od tego, w jaki sposób właściciel będzie podchodzić do dbania o Peugeota 3008. Każdy potencjalny nabywca przed zdecydowaniem się na zakup używanego auta powinien dokładnie sprawdzić jego stan techniczny (jazda próbna to za mało, by stwierdzić, w jakiej kondycji jest wybrany egzemplarz). 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *