Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Estetyka wnętrza auta i komfort przemieszczenia się nim zależą nie tylko od jakości modelu, ale też zadbania o jego czystość i świeżość. Utrwal efekty sprzątania i wybierz zapach do samochodu, który dopełni Twoje starania. 

Jaki zapach do samochodu będzie najlepszy?

Rynek obfituje w rozmaite rodzaje odświeżaczy samochodowych oraz innych preparatów, które pozwalają na zadbanie o przyjemny zapach w samochodzie. Są to zawieszki, perfumy do auta, puszki i inne warianty zawierające piękne kompozycje zapachowe; a także neutralizatory, które umożliwiają skuteczne pozbycie się woni zwierząt czy dymu papierosowego.

Klasyczny zapach do samochodu: zawieszka

Zawieszki na lusterko wsteczne znamy wszyscy – to popularny sposób na rozprzestrzenienie aromatu w samochodzie. Mają różne formy, począwszy od kartoników, buteleczek i woreczków, a skończywszy na niezwykle eleganckich i nietuzinkowych formach, np. drewnianych sztabkach proponowanych przez markę Fresso.

Ekskluzywne perfumy do auta

Perfumy do samochodu zawierają wyrafinowane kompozycje zapachowe, ale uwaga: niektóre z nich prezentują się tak świetnie jak niejedne perfumy do ciała i ubrań! To oznacza podwójną przyjemność i jeszcze większe poczucie luksusu.

Czarne flakony Spirits by ADBL to kilka aromatów przygotowanych dla miłośników ekskluzywnych dodatków do samochodu. Fame, Spirits Hays, Spirits Miss, Spirits Poss, Spirits Desire i Spirits Speed zachwycają doborem nut i pozwalają na wyrażenie osobowości.

Perfumy do samochodu w sprayu

Bardzo ciekawe zapachy oferuje też marka IMAO, która produkuje perfumy do auta i innych wnętrz (np. do mieszkania) w formie sprayu. Wybór jest jednak ogromny, ponieważ wiele producentów proponuje odświeżacze w formie sprayu. Wśród nich znajdziesz m.in. Poorboy’s World, Infinity Wax, Shiny Garage. Testuj różne aromaty, by znaleźć ulubione.

Odświeżacz powietrza do samochodu zamknięty w puszce

A może puszka? Taki odświeżacz powietrza do samochodu to produkt znanej marki Wunder-Baum, którą na pewno kojarzysz z samochodowych zawieszek w kształcie choinki. Odświeżacz zamknięty w puszce możesz umieścić w dowolnym miejscu, aby stale uwalniał swój zapach przez długi czas. Puszki, podobnie jak inne formy odświeżaczy, są dostępne w różnych kompozycjach do wyboru: w tym przypadku tropikalnym, wiśniowym, świeżym oraz o lubianym zapachu nowego auta.

perfumy do auta

A może produkt do usuwania nieprzyjemnych zapachów?

Jeśli szukasz produktu, który wyłącznie zamaskuje nieprzyjemne zapachy, koniecznie zmień kolejność działania. Istnieją produkty, które pozwolą Ci pozbyć się tych aromatów, które pochodzą np. z dymu papierosowego, płynów ustrojowych, mleka lub alkoholu. Składy takich produktów oparte są o specjalne enzymy, nanocząsteczki srebra lub inne substancje, które rozkładają bakterie. Dopiero po usunięciu niemiłych zapachów sięgnij po odświeżacze roztaczające dobrą atmosferę.

Polecane zapachy do samochodu. Wstąp do sklepu detailingowego

Gdzie najlepiej kupić skuteczne i sprawdzone zapachy do samochodu? W sklepie, który został stworzony dla specjalistów od auto detailingu. To właśnie osoby, które zawodowo zajmują się przygotowywaniem samochodów dla klientów, najbardziej znają się na preparatach przeznaczonych do auta. Odświeżacz może wydawać się mało istotną rzeczą, ale czy na pewno? Pomyśl o różnicy między wejściem do zadbanego, świeżego samochodu, a takim, w którym zapach pozostawia wiele do życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *