Redaktor | Fotograf

Duże SUV-y to segment, który zmienia się bardzo szybko. Producenci prześcigają się w wymyślaniu oryginalnego wzornictwa swoich aut. Nie inaczej jest w przypadku modelu Kia Sorento. Koreański SUV już niedługo przejdzie lifting, który może przynieść kilka nowości. Dzięki renderowi już teraz możemy przewidzieć, jak Kia Sorento 2024 po liftingu będzie wyglądać.

Najnowsza Kia Sorento przyciąga wzrok oryginalnym designem. SUV jest masywny, a także wygląda luksusowo już z zewnątrz. W obecnych czasach wszystko zmienia się jednak bardzo szybko, podobnie jak stylistyka innych modeli. W związku z tym, aby wciąż być konkurencyjną, Kia planuje przeprowadzić lifting swojego flagowego SUV-a. Ten nadejdzie już w przyszłym roku. Kia Sorento 2024 po liftingu przyniesie sporo nowości, jednak jej stylistykę możemy przewidzieć już dziś. Render został przygotowany przez Gotcha Cars.

Kia Sorento 2024 po liftingu - właśnie tak może wyglądać

Z zewnątrz zmiany można zauważyć już na pierwszy rzut oka. Widać je przede wszystkim z przodu, gdzie pojawił się zupełnie nowy grill, a także pionowe lampy. Są to zupełnie nowe rozwiązania w przypadku Sorento, jednak takie smaczki stylistyczne można już było zauważyć w kilku innych nowych modelach Kii. Zmiany dotknęły także dolną część zderzaka. Logo powędrowało na maskę, w modelu przed liftingiem znajdowało się na grillu. Tylna część nadwozia zachowała masywny charakter, jednak nieco zmieniono lampy LED, które otrzymały inne wypełnienie i również są pionowe. Całość prezentuje się nowocześnie i nieco odświeża flagowego SUV-a Kii.

Kia Sorento 2024 po liftingu - właśnie tak może wyglądać

Na razie nie wiadomo, czy Kia planuje wprowadzić zmiany we wnętrzu lub w odmianach silnikowych. Z pewnością na rynku pozostaną hybrydy i hybrydy typu plug-in. Środek samochodu zapewne otrzyma nowe multimedia z większymi ekranami. Nie należy się jednak spodziewać znaczącej rewolucji. Kia raczej nie usunie z gamy jednostek czysto spalinowych, jednak wątpliwe, aby jednocześnie rozbudowała ich gamę. Wybór w przypadku Kii Sorento i tak jest bardzo duży, dzięki czemu klienci mają z czego wybierać. Debiut flagowego SUV-a po liftingu nastąpi już w przyszłym roku.

Render: Gotcha Cars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *