Redaktor | Fotograf

Lamborghini wraz z wprowadzeniem modelu Revuelto podniosło poprzeczkę po raz kolejny. Nowy samochód włoskiego producenta zapowiada się na prawdziwy hit i rewolucję w świecie supersamochodów. Zapewne już za kilka lat na rynek trafią specjalne wersje auta. Jedną z nich może być Revuelto SVJ. Jednak jak będzie wyglądał taki supersamochód?

Supersamochody to segment, który wzbudza emocje w każdym fanie motoryzacji. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ są to samochody z charakterem i bez kompromisów. Podobnie jest w przypadku Lamborghini Revuelto, czyli następcy kultowego już Aventadora. Włosi właśnie zaprezentowali swój kolejny flagowy model, który charakteryzuje się niesamowitymi osiągami, a także ponadczasowym designem. Motor1 próbuje przewidzieć, jak może wyglądać specjalna odmiana Revuelto SVJ, która być może pojawi się także w najnowszym wcieleniu supersamochodu od Lamborghini.

Lamborghini Revuelto SVJ — supersamochód przyszłości

Lamborghini Revuelto SVJ — na razie takie połączenie nie brzmi zbyt naturalnie. Jednak w niedalekiej przyszłości producent z pewnością pokusi się o wprowadzenie bardziej egzotycznych odmian. Revuelto SVJ może wyróżniać się przede wszystkim jeszcze bardziej rozbudowanym pakietem aerodynamicznym. Podobnie jak w przypadku modelu Aventador, którego bazowa odmiana była raczej pozbawiona dodatków, SVJ otrzymał ich wiele. W przypadku następcy zapewne będzie równie spektakularnie. SVJ wyróżni się przede wszystkim dużym spoilerem oraz innymi alufelgami. Z przodu pojawi się między innymi splitter. Wszystko będzie oczywiście z włókna węglowego.

Lamborghini Revuelto SVJ — supersamochód przyszłości

W przypadku modelu Aventador, przez zastosowanie wolnossącej jednostki ciężko było podnieść moc. Revuelto SVJ może mieć podobny problem, jednak w razie czego można podnieść moc silników elektrycznych. Już wyjściowo następca Aventadora jest jednak piekielnie szybki. Przede wszystkim chodzi o skuteczny napęd na cztery koła, szybszą skrzynię, a także łatwo dostępny moment obrotowy. Co ważne, masa Revuelto nie jest dużo większa niż konkurencyjnych samochodów. Moc nowego Lamborghini to aż 1001 koni mechanicznych. W przypadku modelu SVJ moc mogłaby osiągnąć kosmiczne wartości. Ciężko mówić o konkretach, jednak aut mogłoby dorównać hipersamochodom pod względem osiągów.

Render: Motor1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *