Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe w tym znacznie pomogą. Twoje auto będzie lśniło czystością oraz zachwycało na drogach, jednak by tak było warto zapoznać się co można znaleźć wśród szerokiej gamy produktów.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Sprawne auto i świetny wygląd to marzenie fana motoryzacji, ale nie tylko. Każdy posiadacz samochodu powinien dbać o jego schludny wygląd. Szeroki wybór produktów do pielęgnacji samochodów daje szerokie pole do popisu. Odpowiednia chemia samochodowa prawidłowo użytkowana potrafi działać cuda. Warto zaopatrzyć się w produkty do dbania o samochód na zewnątrz, a także wewnątrz. Kosmetyki samochodowe pomogą dbać o jego świetny wygląd. 

Kosmetyki do pielęgnacji kół

Czyste koła, felgi oraz nadkoła, każdy z tych elementów potrzebuje specjalnych produktów. Do mycia felg warto użyć preparatu, dzięki niemu wszystkie zakamarki będą lśniły czystością, pomogą uporać się nawet z najgorszymi zabrudzeniami. Opony mają nieustanny kontakt z nawierzchniami, które doprowadzają do zabrudzeń. Oprócz tego, że je oczyszczą to także świetnie odtłuszczą. Na końcu warto zakonserwować oraz zadbać o natłuszczanie opon. 

Piękny, zadbany samochód to dodatkowa radość z użytkowania

Produkty do pielęgnacji nadwozia

Piękny wygląd samochodu można mieć przez cztery pory roku. Tzw. niewidzialne wycieraczki sprawiają, że łatwo będzie można wyczyścić szybę, a jazda nawet w ciężkich warunkach będzie łatwa. Powłoka ceramiczna świetnie sprawdzą się u tych, którzy zajmują się auto detailingiem. Dzięki temu lakier będzie odporniejszy na zarysowania nawet podczas trudnych warunków na drodze. 

Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru to istotna kwestia, by zachować świetny wygląd lakieru jak najdłużej. Do tego niezbędne są futra polerskie, maszyny i pady polerskie, pasty polerskie, jak również środki do odtłuszczania lakieru. Chcąc odświeżyć lakier w swoim samochodzie warto wykorzystać futro polerskie. Prócz tego pomoże w usunięciu rys, a także bardzo zanieczyszczonych miejsc. Do usuwania delikatniejszych rys warto użyć pada polerskiego , sprawia, że lakier samochodowy będzie pięknie błyszczał. Do auto detailingu, używa się zaś maszyn polerskich. Pasta polerska idealnie będzie współgrać w duecie z dobrej jakości padem polerskim, dzięki temu otrzymamy ochronę lakieru, a także będzie się doskonale lśnił. Końcowym punktem będzie odtłuszczanie lakieru. 

Mycie i suszenie samochodu

Dobrze umyty samochód to lepsza jakość podczas jazdy. Szampon samochodowy dokładni wyczyści materiał i powłoki. Piany aktywne do mycia aut po zaaplikowaniu na danej powierzchni, samodzielnie ją oczyszczając. 

Warto przede wszystkim wybrać produkty, dostosowane do potrzeb i predyspozycji.

Auto

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *