Czy tak będzie wyglądać nowy Range Rover Sport? Nie będzie rewolucji

Range Rover Sport do tej pory pokazuje nam się wyłącznie w kamuflażu. Wystarcza to jednak grafikom do przygotowywania koncepcyjnych grafik nowego brytyjskiego SUV-a.

Marka Range Rover od dobrych kilku lat ponownie znajduje się na ustach naprawdę wielu fanów motoryzacji. Choć cały koncern Jaguar Land Rover nie znajdował się w najlepszej kondycji, producent z siedzibą w Coventry konsekwentnie tworzy naprawdę wyjątkowe SUV-y oraz auta z mocniejszym zacięciem terenowym, które łączą w sobie użyteczność, moc oraz niezrównany luksus. Niewątpliwie jednym z najciekawszych modeli producenta z Wysp Brytyjskich jest Range Rover Sport, który prawdopodobnie już za niedługo pojawi się na rynku w zupełnie nowym wydaniu.

Range Rover Sport nowej generacji póki co mógł zostać zauważony wyłącznie w dość sporym kamuflażu, który mimo wszystko zdradza niektóre charakterystyczne cechy samochodu. Nic więc dziwnego, iż osoby specjalizujące się w tworzeniu renderów samochodów zakasały rękawy i zabrały się do pracy nad stworzeniem ich wizji trzeciej generacji Range Rovera Sport w oparciu o strzępki, które już byliśmy w stanie zobaczyć.

Dość głośny projekt wypuścił portal kolesa.ru, który często publikuje naprawdę ciekawe i rendery nadchodzących samochodów. Tym razem na tapet wzięto wspominanego dziś Range Rovera, a finalny efekt nie prezentuje zbytniej rewolucji w wyglądzie samochodu.

Range Rover Sport
Foto. kolesa.ru

Oczywiście możemy od razu dojrzeć pewne zmiany w bryle auta. Linia dachu jest smuklejsza i wydłużona w kierunku tyłu pojazdu, a wykończona jest ona malutkim spojlerem. Jeżeli zaś chodzi o bardziej znaczące zmiany, warto z pewnością wspomnieć o odświeżonym wyglądzie reflektorów – zarówno z przodu, jak i z tyłu. Są one smuklejsze i prościej wykończone. Malutkiej zmianie ulec może także grill – według prezentowanych grafik ma być on węższy, lecz równocześnie dłuższy.

Range Rover nie szykuje więc żadnych rewolucyjnych zmian związanych z nową generacją modelu Sport. Brytyjczycy zdołali w ciągu ostatnich lat wykształcić bardzo unikatowy styl designu aut, co poniekąd pozwala im na trzymanie się sprawdzonych rozwiązań. Nowe Range Rovery wyglądają świeżo i luksusowo, stąd kierownictwo marki zapewne dochodzi do wniosku, iż nie ma sensu zmieniać czegoś, co działa. Tym bardziej, że komputerowa wizja nowego modelu Sport wygląda naprawdę dobrze.

Foto. kolesa.ru