Range Rover Sport do tej pory pokazuje nam się wyłącznie w kamuflażu. Wystarcza to jednak grafikom do przygotowywania koncepcyjnych grafik nowego brytyjskiego SUV-a.

Marka Range Rover od dobrych kilku lat ponownie znajduje się na ustach naprawdę wielu fanów motoryzacji. Choć cały koncern Jaguar Land Rover nie znajdował się w najlepszej kondycji, producent z siedzibą w Coventry konsekwentnie tworzy naprawdę wyjątkowe SUV-y oraz auta z mocniejszym zacięciem terenowym, które łączą w sobie użyteczność, moc oraz niezrównany luksus. Niewątpliwie jednym z najciekawszych modeli producenta z Wysp Brytyjskich jest Range Rover Sport, który prawdopodobnie już za niedługo pojawi się na rynku w zupełnie nowym wydaniu.

Range Rover Sport nowej generacji póki co mógł zostać zauważony wyłącznie w dość sporym kamuflażu, który mimo wszystko zdradza niektóre charakterystyczne cechy samochodu. Nic więc dziwnego, iż osoby specjalizujące się w tworzeniu renderów samochodów zakasały rękawy i zabrały się do pracy nad stworzeniem ich wizji trzeciej generacji Range Rovera Sport w oparciu o strzępki, które już byliśmy w stanie zobaczyć.

Dość głośny projekt wypuścił portal kolesa.ru, który często publikuje naprawdę ciekawe i rendery nadchodzących samochodów. Tym razem na tapet wzięto wspominanego dziś Range Rovera, a finalny efekt nie prezentuje zbytniej rewolucji w wyglądzie samochodu.

Range Rover Sport
Foto. kolesa.ru

Oczywiście możemy od razu dojrzeć pewne zmiany w bryle auta. Linia dachu jest smuklejsza i wydłużona w kierunku tyłu pojazdu, a wykończona jest ona malutkim spojlerem. Jeżeli zaś chodzi o bardziej znaczące zmiany, warto z pewnością wspomnieć o odświeżonym wyglądzie reflektorów – zarówno z przodu, jak i z tyłu. Są one smuklejsze i prościej wykończone. Malutkiej zmianie ulec może także grill – według prezentowanych grafik ma być on węższy, lecz równocześnie dłuższy.

Range Rover nie szykuje więc żadnych rewolucyjnych zmian związanych z nową generacją modelu Sport. Brytyjczycy zdołali w ciągu ostatnich lat wykształcić bardzo unikatowy styl designu aut, co poniekąd pozwala im na trzymanie się sprawdzonych rozwiązań. Nowe Range Rovery wyglądają świeżo i luksusowo, stąd kierownictwo marki zapewne dochodzi do wniosku, iż nie ma sensu zmieniać czegoś, co działa. Tym bardziej, że komputerowa wizja nowego modelu Sport wygląda naprawdę dobrze.

Foto. kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *