Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Zupełnie nowe Alpine Color Edition 2020 bazuje na modelu A110S, a jego krzykliwy kolor o nazwie „Sunflower Yellow” nie pojawił się przypadkowo

Pierwsza limitowana seria o nazwie Alpine Color Edition 2020, została stworzona na bazie wersji A110S to odważne połączenie kontrastujących kolorów nadwozia z czarnymi detalami, doskonale podkreślające indywidualny styl. Nowy kolor „Sunflower Yellow” to nowa interpretacja klasycznego koloru Alpine, popularnego w latach 60. i 70. Samochód można już podziwiać w salonie Alpine Katowice.

A110 Color Edition to sezonowa limitowana seria Alpine dla prawdziwych pasjonatów marki. Jej wyróżnikiem jest wyjątkowy lakier w kolorze słonecznikowo – żółtym. Każda z wersji w kolejnych limitowanych seriach będzie dostępna podobnie jak ta – w ograniczonym zakresie i każdorazowo w innym, oryginalnym kolorze lakieru.

Alpine Color Edition 2020

Inspiracją dla Alpine jest świat mody, który nie znosi nudy i w każdym sezonie jego przedstawiciele muszą wprowadzać nowe pomysły, które inspirują cały świat. Alpine także nie chce spocząć na laurach, chce zaskakiwać swoich fanów, ale także cały świat motoryzacji. Stąd pomysł na Color Edition, który sprawia, że Alpine wyznacza trendy i nie pozwala o sobie zapomnieć. Cieszy nas, że jeden z tych wyjątkowych samochodów w kolorze Sunflower Yellow jest już w naszym salonie

wyjaśnia Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice

Obok tego auta nie przejdzie obojętnie żaden fan motoryzacji. Żółty lakier Sunflower Yellow tworzy wyjątkowy kontrast z czarnymi elementami samochodu, takimi jak: logo Alpine, czy felgi GT Race 18’’ czarne, z matowym wykończeniem. Model został opracowany na bazie A110S – wyposażony w zespół napędowy o mocy 292 KM i w sportowe zawieszenie.

Dzięki kultowemu kolorowi – Sunflower Yellow (to nowa wersja klasycznego koloru Alpine z lat 60 i 70) auto zapewnia wspaniałe doznania estetyczne, a sportowy charakter to gwarancja najbardziej emocjonujących wrażeń z jazdy.

Alpine Color Edition 2020

Trójkolorowy znaczek na nadwoziach i w kabinach standardowych modeli Alpine zastąpiono tutaj karbonowo-żółtymi emblematami. Szare przeszycia, żółty znacznik na kole kierownicy, wspaniałe „refleksy” w logo Alpine znajdującym się na kubełkowych, sportowych fotelach nawiązują do koloru nadwozia. Fakt, że mamy do czynienia z wersją limitowaną potwierdza oczywiście także specjalna tabliczka na środkowej części konsoli.

Model wyposażono w silnik o mocy 292 KM znany z Alpine A110S. Prędkość od 0 do 100 km/h samochód osiąga zaledwie w 4,4 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 260 km/h.

Alpine Color Edition 2020

Foto. materiały prasowe salonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *