Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Choć globalna sprzedaż samochodów znacznie spada, to w Łodzianie mogą się cieszyć, bo właśnie otworzono nowy salon BMW Premium Arena

16 listopada został otwarty drugi salon dealerski BMW Premium Arena w Łodzi. Nowy obiekt o powierzchni ponad 5000 m2 mieści się w północno-zachodniej części miasta przy ul. Al. Włókniarzy 48. Jego właścicielem jest Grupa Dealerska Bednarek, związana z BMW Group od przeszło 8 lat. W nowej lokalizacji Premium Arena oferuje klientom zarówno modele BMW, jak i MINI.

Grupa Dealerska Bednarek związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 r., a od ponad 8 lat prowadzi salon BMW i MINI Premium Arena przy ul. Rokicińskiej 190 w Łodzi. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zespół Premium Areny wykorzysta w nowej, wyjątkowej lokalizacji. Dzięki temu, sprzedaż aut oraz usługi autoryzowane będą prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami BMW Group. Obiekt przy ul. Al. Włókniarzy 48 charakteryzuje się także oryginalnym designem i rozłożeniem przestrzeni sprzedażowej.

Premium Arena

Salon składa się z trzech kondygnacji, a przed budynkiem wydzielono prawie 160 miejsc parkingowych. Na parterze eksponowana jest pełna gama produktów marki BMW, wraz z liniami modelowymi BMWi. Mieści się tu także poczekalnia dla klientów, strefa sprzedaży akcesoriów i lifestyle, dział obsługi posprzedażnej oraz serwis. W nowym warsztacie znalazło się aż 14 stanowisk serwisowych, specjalne pomieszczenie do auto-detailingu, trzypoziomowy magazyn części zamiennych oraz myjnia automatyczna.

Premium Arena

Poziom +1 to rozbudowana strefa biurowa, gdzie klienci znajdą m.in. Dział sprzedaży korporacyjnej, Dział usług finansowych, Dział napraw blacharskolakierniczych czy tzw. hotel kół, który pomieści łącznie aż 528 kompletów. Na poziomie -1 Premium Arena oferuje także 50 samochodów, które mogą być prezentowane klientom całorocznie, bez względu na warunki atmosferyczne. Wśród nich znajdują się zarówno pojazdy używane BMW i MINI, jak również ekspozycja nowych aut. Ponadto, wydzielono tutaj przestrzeń na nowoczesne CAR-SPA, które zajmuje niemal 200 m2.

Bardzo cieszy nas fakt, że zespół z tak dużym doświadczeniem zdecydował się na otwarcie kolejnego salonu z produktami BMW Group w Łodzi. Wieloletnia praca z naszymi markami, a także wysokie standardy, jakie utrzymuje Grupa Bednarek, z pewnością zostaną docenione przez klientów w nowej lokalizacji. Wierzymy, że pracownicy tego obiektu zapewnią im obsługę na miarę marek premium.

mówi Radosław Miszkiel, dyrektor sprzedaży BMW Group
Premium Arena

Oprócz dużej powierzchni użytkowej, zaletą naszego nowego salonu jest z pewnością lokalizacja. Jesteśmy przekonani, że otwarcie obiektu przy Al. Włókniarzy poprawi dostępność usług i produktów BMW, między innymi dla mieszkańców zachodniej części Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, czy Zgierza.

powiedział Prezes Tomasz Bednarek, z Grupy Dealerskiej Bednarek

Foto. materiały prasowe dealera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *