Redaktor | Fotograf

Porsche jeszcze testuje nowy model 911 Turbo, a na Allegro można kupić zderzak to tego auta. Polak to jednak potrafi

Porsche decyduje się na ujawnianie coraz więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery 911 Turbo. Z tego co można zauważyć topowy model Porsche znowu będzie znacząco się różnił od standardowych wersji. Zmiany są kluczowe i nadają wersji Turbo sportowego charakteru i wracają do korzeni Porsche.

Z zewnątrz główne różnice to poszerzone body z bocznymi wlotami powietrza, zmieniony tylny oraz przedni zderzak oraz powiększony tylny spoiler. Na zdjęciach możemy zauważyć dwie wersje tylnego wydechu, jeden z samochodów miał dwie pojedyncze owalne końcówki, podczas gdy drugi miał dwie podwójne romboidalne końcówki, więc niewykluczone, że wersje Turbo i Turbo S będą się różnić wydechem.

Oczywiście wraz z kolejną generacją zwiększy się również moc. „Zwykłe” Turbo zapewne osiągnie moc w okolicy 600 koni, podczas gdy Turbo S będzie miało około 640 koni. Ta niesamowita moc będzie oczywiście przenoszona na 4 koła za pomocą ośmiobiegowej, dwusprzęgłowej skrzyni biegów PDK.

Podobnie jak w poprzedniku, wersje Turbo będą prawdopodobnie dostępne w wersji coupe i cabrio. Premiery możemy się spodziewać prawdopodobnie na początku przyszłego roku, a wejścia do sprzedaży zapewne w połowie 2020 roku. Niewątpliwe nowe Turbo będzie sukcesem na rynku i sprzeda się w wielu tysiącach egzemplarzy niezależnie od ceny.

Fot. Motor1

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *