Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Alpine doskonale wie, jak odwzorować emocje dostarczane przez model A110 S, dlatego stawia na indywidualną personalizację swoich samochodów, czego przykładem jest wprowadzenie 26 limitowanych lakierów

To jedyne takie auto w Polsce! Na całym świecie dostępnych będzie tylko 110 egzemplarzy modelu A110 S w tym kolorze. Orange Sanguine to odmiana pomarańczowego tak intensywna, że niemal czerwona. Kolor nawiązuje do jednego z 12 kultowych odcieni pomarańczu, w których Alpine A110 było dostępne do 1970 r. Dziś nadwozia tej barwy wracają w limitowanej serii. Jedyny egzemplarz w Polsce można zobaczyć w katowickim salonie Alpine Katowice.

Alpine A110 S

Dostępny w Polsce Alpine w kolorze Orange Sanguine to model A110 S z numerem 007. Produkcja z tym odcieniem nadwozia zakończy się wraz z wyczerpaniem limitu 110 aut. Orange Sanguine to odcień jednego z 29 legendarnych kolorów, nawiązujących do bogatej historii rajdowej Alpine z lat 60 i 70. Niewykluczone, że jego nabywca stanie się jedynym w Polsce posiadaczem Alpine w tym kolorze!

Alpine A110 S

Prezentowany w katowickim salonie Alpine A110 S wyposażony jest w silnik o pojemności 1792 cm3 i mocy 292 KM oraz w automatyczną skrzynią biegów. Model S charakteryzuje się dodatkowo „twardszym” zawieszeniem i kilkoma detalami w designie.

Alpine A110 S

Alpine daje fanom marki bardzo szerokie możliwości w kwestii komponowania własnego auta. Korzystając z programu personalizacji modeli – Atelier Alpine można samodzielnie skonfigurować swój wymarzony samochód. Klient dobiera kolor nadwozia, felg i zacisków hamulcowych. – Alpine to nie tylko samochód, ale także styl życia. Znamy naszych klientów, wiemy, że cenią sobie rzeczy wyjątkowe, dlatego stawiamy na indywidualizm. Atelier Alpine pozwala im dostosować samochód do własnych marzeń, potrzeb i osobowości – mówi Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Katowice.

W ramach Atelier Alpine dostępnych będzie 26 kolorów, z których każdy będzie limitowany do 110 sztuk na całym świecie. Przypominamy, że już w ten weekend można śledzić zmagania Gosi Rdest, która wystartuje w Alpine Europa Cup, gdzie powalczy za kierownicą Alpine A110 Cup.

« z 2 »

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *