Redaktor | Fotograf

Auto jest w wersji hatchback, ale przez zastosowany kamuflaż ciężko stwierdzić coś więcej. Honda Civic będzie produkowana jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Honda stara się ukryć wszystkie szczegóły o nowej generacji modelu Civic. Nie dziwi więc fakt, że póki co egzemplarze testowe jeżdżą póki co w bardzo obfitym kamuflażu. W przypadku samochodu z filmiku, ciężko na aucie zauważyć coś oprócz lamp i zarysu auta. Całe auto zostało przykryte czymś na kształt pokrowca z wycięciami na szyby i lampy. W środku także nie da się nic zauważyć, ponieważ wnętrze również zostało skutecznie zakamuflowane. Jednak po co to wszystko?

Oczywiście żaden producent nie chce, aby zdjęcia oficjalnego modelu wyciekły na długo przed premierą. Jednak większość stosuje metodę ograniczania zastosowanego kamuflażu, co powoduje, że widzimy coraz więcej szczegółów samochodu. Honda jednak broni się od tego i prawdopodobnie jeszcze długo nie zobaczymy nowego Civica z mniejszą ilością kamuflażu. Jednak możliwe, że ten kompaktowy model musi jeszcze zostać mocno dopracowany, w końcu to jeden z najważniejszych modeli Hondy. Prototyp został zauważony w USA, obok jednego z ośrodków zajmujących się opracowywaniem nowych modeli Hondy.

Civic

Na szczęście postarano się już o zarys wyglądu modelu, w związku z czym możemy zobaczyć jak nowy Civic hatchback będzie mniej więcej wyglądał. Kształt przypomina nieco liftbacka, więc jest dość agresywny, ścięty tył przypomina nieco ten z Civica coupe. Do wyboru z pewnością będzie kilka wersji silnikowych, a prawdopodobnie także hybryda.

Civic

Nowy Civic zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie stanie się to pod koniec lata, lub jesienią. Do produkcji auto wejdzie jednak nieco później, prawdopodobnie na początku 2022 roku. Z pewnością powstanie także sportowa wersja Type R jednak ona pojawi się nieco później. Nowy Civic nie będzie rewolucją designerską, jednak przyniesie nieco odświeżenia do gamy Hondy. Jeśli nie zaliczy jakiejś wpadki, powinien się dobrze sprzedawać. Wszystkie Hondy Civic będą teraz produkowane w Ameryce Północnej.

Film: YouTube: Yohannes Render patentowy via Civic 11th Forum

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *