Redaktor | Fotograf

Choć Hyundai Elantra jest nieco niszową propozycją, decyduje się na niego wielu klientów. Przede wszystkim, model ten oferuje przyjemną stylistykę za rozsądne pieniądze. W związku z tym, wraz z nadchodzącym liftingiem, design Elantry będzie jeszcze bardziej futurystyczny. Oto, jak prawdopodobnie już niedługo będzie się prezentował kompaktowy sedan Hyundaia.

Hyundai w ostatnich latach pozytywnie zaskakuje swoją stylistyką. Przede wszystkim odnosi się to do nowych modeli marki, które miały niedawno swoją premierę. Jednym z takich samochodów był Hyundai Elantra, który wprowadził ciekawe rozwiązania stylistyczne do kompaktowego sedana. Przede wszystkim był to futurystyczny design. W związku z tym, że model ten jest już trochę na rynku, zbliża się termin jego liftingu. Przede wszystkim przyniesie on ewolucję, a nie rewolucję pod względem designu. Oto, jak już niedługo może wyglądać Hyundai Elantra.

Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Hyundai Elantra po liftingu

Dzięki przygotowanemu przez Kolesa.ru renderowi możemy się o tym przekonać. Przede wszystkim, nowa Elantra ma przynieść ciekawe rozwiązanie stylistyczne z przodu. Jest nim pas LED, przechodzący przez całą szerokość maski. Oczywiście nie jest to nowatorski pomysł, ponieważ wiele nowych samochodów go posiada. Pomimo tego, istnieje duża szansa, że również produkcyjny model będzie go posiadał tak samo, jak nowa Kona. Ponadto, Elantra ma otrzymać nieco większy grill, który teraz będzie się bardziej rzucał w oczy. Równie dużych zmian nie da się zastosować z tyłu, gdzie już teraz można znaleźć pas LED. W związku z tym, w tylnej części zmiany dotyczą przede wszystkim grafiki świateł.

Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Hyundai Elantra po liftingu

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, nowa Elantra prawdopodobnie nie wniesie niczego nowego. W przypadku tego modelu do wyboru jest tylko jeden silnik 1.6 MPI, który można kupić ze skrzynią manualną lub CVT. Nic nie wskazuje na to, że Hyundai zdecyduje się wprowadzić sportowej odmiany N do Europy. Trochę szkoda, bo mogłaby to być bardzo ciekawa propozycja. Ciężko przewidzieć, czy Hyundai zdecyduje się wprowadzić jeszcze jakieś zmiany do tego modelu. Prawdopodobnie nie będą one znaczące.

Render: Kolesa.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *