Redaktor | Fotograf

Pomimo tego, że Mansory jest już rozpoznawalne ze względu na swoje projekty, tuner wciąż przekracza kolejne granice. Kolejną bazą do kontrowersyjnego tuningu będzie BMW X7. Mansory zaserwowało mu dużo zielonego koloru i dość mało rozbudowany pakiet stylistyczny. Należy jednak przyznać, że całość i tak mocno rzuca się w oczy.

Biorąc pod uwagę rozpoznawalność Mansory, tuner stara się nie zawieść wiernych fanów. Tym razem, najnowszy projekt jest oparty o BMW X7, które samo w sobie też jest kontrowersyjne. Z tego połączenia nie mogło wyjść nic przyjemnego dla oczu i faktycznie tak właśnie jest. Przede wszystkim jest to sprawa koloru, w jaki Mansory “ubrało” SUVa BMW. Zielony niezbyt pasuje do całości, jednak zdecydowanie sprawia, że ciężko nie zwrócić na ten samochód uwagi. Trzeba jednak pamiętać, że to właśnie jest główny cel Mansory i osób, które kupują ich projekty.

BMW X7 od Mansory - bardziej zielono się już chyba nie dało

Należy też zwrócić uwagę na fakt, że całość, przyjnajmniej na zdjęciach, wygląda na X7 przed liftingiem. Tymczasem Mansory zarzeka się, że projekt jest oparty o SUVa już po liftingu. Możliwe jednak, że wraz z pakietem stylistycznym, Mansory zmienia także zderzaki X7 na te starsze, które wyglądały po prostu lepiej. Niezbyt koresponduje to jednak z polityką marki, która zakłada jak największe kontrowersje. Mansory oferuje dość rozległy pakiet, który składa się z dodatkowych poszerzeń, dokładek i spoilerów. Dużo szersze są przede wszystkim tylne nadkola, które posiadają teraz dodatkowy wlot powietrza. Co ważne, mniejszy stał się przedni grill, na który wiele osób narzekało w przypadku X7.

BMW X7 od Mansory - bardziej zielono się już chyba nie dało

Mansory zadbało także o odpowiednie pozbawienie praktyczności SUVa. Otrzymał on 24-calowe felgi, a jego zawieszenie jest teraz nieco obniżone. Design tylnych lamp także jest identyczny jak w modelu przed liftingiem, więc możliwe, że pakiet będzie bazował właśnie na takiej wersji. Co ważne, Mansory oferuje także możliwość całkowitego dostosowania wnętrza pod gusta klienta. Z pewnością wiele osób zdecyduje się na taką opcję. Jak zwykle w przypadku swoich pakietów, Mansory nie zdradza zakresu ich cen.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *