Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Mansory przedstawia kolejne dzieło swojej sztuki – tym razem jest to odmieniony Mercedes-Benz Klasy S. Tuner znany jest ze swojego specyficznego podejścia, które często opiera się na drastycznych zmianach stylistycznych i wydobywaniu jeszcze większego potencjału z luksusowych pojazdów. Tym razem Mansory stworzyło odświeżoną wersję Klasy S, a samochód wzbudza kontrowersje wśród miłośników motoryzacji.

Mercedes-Benz Klasy S jest flagowym modelem niemieckiego producenta i słynie z niezrównanego luksusu, zaawansowanych technologii i komfortu jazdy. Oryginalny model Klasy S sam w sobie jest jednym z najbardziej luksusowych i zaawansowanych technologicznie samochodów na rynku. Jednak Mansory postanowił pójść o krok dalej i nadać temu samochodowi swój niepowtarzalny charakter. Na pierwszy rzut oka, Mercedes-Benz Klasy S od Mansory może wydawać się zbyt ekstrawagancki i odznaczać się od oryginalnego wzornictwa. Tuner wprowadził liczne zmiany w wyglądzie zewnętrznym, które mają na celu podkreślenie sportowego charakteru samochodu. Zmieniono przednią i tylną część pojazdu, dodając bardziej agresywne zderzaki, a także zmieniono grill, który teraz jest bardziej wyrazisty i innowacyjny.

Mercedes-Benz Klasy S od Mansory - jeszcze więcej luksusu - prawie Maybach?

Boczne listwy, nakładki na lusterka i dyfuzor z tyłu zostały wykonane z włókna węglowego, co dodaje Klasie S od Mansory nieco futurystycznego wyglądu. Tuner dodał również charakterystyczne, dużych rozmiarów obręcze kół, które wyróżniają się na tle reszty samochodu. Te zmiany mogą spodobać się miłośnikom ekstrawagancji i oryginalności, ale nie każdemu przypadnie do gustu takie drastyczne modyfikacje.

Mercedes-Benz Klasy S od Mansory - jeszcze więcej luksusu - prawie Maybach?

Wnętrze Klasy S również przeszło metamorfozę w rękach tunera. Nowa tapicerka wykonana jest z najwyższej jakości skóry i materiałów, które podkreślają luksus i elegancję samochodu. Mnóstwo chromowanych i aluminiowych akcentów dodaje wnętrzu futurystycznego wyglądu. Oprócz zmian w materiałach i wykończeniach, Mansory zaimplementował także zaawansowane technologie, takie jak multimedia i systemy rozrywki.

Jednak największa zmiana w odświeżonej Klasie S od Mansory jest pod maską. Tuner dostarcza specjalnie zaprojektowany pakiet mocy, który podnosi osiągi pojazdu. Nowy silnik V8 otrzymał turbosprężarki o większym przepływie powietrza, a układ wydechowy został zmodyfikowany, aby uzyskać większy dźwięk i większą wydajność. Te modyfikacje pozwoliły na zwiększenie mocy i momentu obrotowego, co przekłada się na jeszcze bardziej dynamiczną jazdę.

Mansory zawsze słynęło z drastycznych modyfikacji, które wprowadza w luksusowych samochodach. Ich podejście nie zawsze przypadło do gustu wszystkim, ponieważ nie każdy lubi tak ekstrawaganckie i odważne zmiany. Jednak warto zauważyć, że tunery jak Mansory kierują swoje produkty do wyjątkowych klientów, którzy poszukują czegoś naprawdę unikalnego i wyjątkowego. Jedno jest pewne – ich projekty nie pozostają niezauważone. Czy odświeżona Klasa S jest “idealna”? Odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych preferencji i gustów.

Foto. materiały prasowe tunera

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *