Minęło trochę czasu odkąd zobaczyliśmy szpiegowskie zdjęcia 911 w wersji Targa. Problem w tym, że wtedy auto w większości było zakamuflowane. Dziś światło dzienne ujrzały fotografie auta, które nie posiada kamuflażu. Dzięki nim możemy zobaczyć jak samochód będzie wyglądał w wersji produkcyjnej. Testy, jak widać po zdjęciach, przeprowadzane były na zaśnieżonej drodze.

GTS Targa uplasuje się w katalogu powyżej “klasy” S. Dokładne szczegóły na temat specyfikacji technicznej auta nie są jeszcze znane. Wiemy jednak, że poprzednia generacja GTS posiadała nieco więcej mocy niż 911 z oznaczeniem S. W obecnej odmianie auta prawdopodobnie tak pozostanie. Wyposażenie, które przeważnie jest opcją, takie jak pakiet Chrono Sport, sportowy układ wydechowy prawdopodobnie w tym modelu będą standardem. Tego dowiemy się jednak za jakiś czas.

W porównaniu do poprzednich zdjęć szpiegowskich zauważyć możemy pewne zmiany. Przede wszystkim felgi. Tutaj widzimy pasujące do auta pięcioszparowe obręcze, które designem przypominają te z Turbo S. Nie wiemy, czy klienci będą mogli wybierać pomiędzy rozmiarami oraz wzorami felg. Po przybliżeniu zdjęcia zauważyć możemy, że deska rozdzielcza pokryta jest dziwnym materiałem. Oznaczać to może, że niemiecki producent jest w fazie testów zmodernizowanego modelu 911 generacji 992. Obecna odmiana auta zaczęła swoją produkcję w 2018 roku. Od tamtego czasu niemiecka firma nie wprowadzała żadnych większych zmian. Plotki, które raz na jakiś czas obiegają motoryzacyjny świat wskazują na to, że Porsche pracuje nad modernizacją 992.

Nowe 911 GTS oraz model poliftowy nie zadebiutują jednak w tym samym czasie. Ten pierwszy swoją premierę ma mieć jeszcze w tym roku, a razem z nią dołączyć do gamy modelu. W międzyczasie niemiecki producent pracować ma nad odświeżeniem modelu. Niestety, wersji produkcyjnej nie zauważymy na “salonach” w tym roku. Prawdopodobnie lifting nie będzie czymś spektakularnym. Jak wiemy, Porsche nie lubi wprowadzać dużych zmian podczas trwania produkcji danego modelu. Często zmiany nie widoczne są dla zwykłego śmiertelnika. Jak mówią plotki, doczekać możemy się również niewielkich zmian jeśli chodzi o moce poszczególnych wersji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *