Wczoraj pojawiły się pierwsze zdjęcia szpiegowskie zmodernizowanego modelu Porsche Cayenne. Obecna generacja jest z nami od 2017 roku.

Trzecia generacja największego SUV-a niemieckiej marki wyszła na rynek cztery lata temu. Jak zapewniał producent w tym roku wprowadzone mają być zmiany, które w niedużym stopniu mają zmodernizować samochód. Nie musieliśmy długo czekać. Już wczoraj zobaczyć mogliśmy zdjęcia szpiegowskie auta, które tak naprawdę nie było zakamuflowane. Na podstawie tych zdjęć portal Kolesa.ru stworzył renderingi pokazujące prawdopodobny wygląd Porsche Cayenne. Auto przedstawione na zdjęciu na pierwszy rzut oka nie różni się za bardzo od tego, które aktualnie możemy kupić w salonie.

Renderingi przedstawiają auto ze zmodernizowanymi reflektorami przednimi oraz lekko zmienioną atrapą chłodnicy. Zderzak w celu dostosowania do nowych reflektorów również musiał przejść zmiany. Dzięki temu auto wygląda nieco bardziej nowocześnie. Do zmian z przodu samochodu dodać trzeba jeszcze maskę, która wygląda nieco bardziej agresywnie.

Porsche Cayenne

Nieco inaczej sprawy miewają się z tyłu auta. Przede wszystkim inne miejsce znajdzie tablica rejestracyjna, która przez zmienione przetłoczenia maski umiejscowiona będzie dużo niżej. Rendery nie ukazały zmiany tylnych reflektorów, ale trzeba przyznać, że one nadal wyglądają dobrze, a przede wszystkim świeżo. Na zdjęciach szpiegowskich zobaczyć mogliśmy zastępcze lampy dla reflektorów, więc przypuszczać możemy, że zostaną one w jakiś sposób zmodernizowane.

Na temat jednostek napędowych, które znajdą się pod maską polifotwego Cayenne’a wiemy niewiele. Prawdopodobnie dużych zmian nie będzie, o ile będą w ogóle. Brak informacji również przy wnętrzu. Model otrzymać może większe ekrany lub nowsze oprogramowanie systemu info-rozrywki. Debiut auta przewidziany jest na koniec tego roku jako model na 2022 lub 2023 rok. To bardzo ważne kiedy auto pojawi się na rynku. Jak wiemy, Cayenne to najlepiej sprzedające się auto niemieckiego producenta. W przyszłym roku model obchodził będzie swoje 20. urodziny. Ukazanie pierwszych zdjęć może więc zapowiadać większą ilość nadchodzących informacji, które zapewne trafią do nas już niedługo.

Foto. kolesa.ru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *