Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Widzieliśmy już wiele dziwnych ulepów, ale to BMW E64 M6 Cabrio na bazie Toyoty Camry powinno dostać wyjątkowy order tandetnego ulepa

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o takim samochodzie jak Toyota Camry Solara to pokrótce mówiąc jest to średniej klasy auto, które występuje tylko w nadwoziu Coupe lub Cabrio. Właśnie jeden taki egzemplarz w Cabrio został poddany “mały” modyfikacjom. Plan zakładał upodobnienie Toyoty Camry do BMW E64 M6 Cabrio. Lata produkcji obu samochodów będą się mniej więcej pokrywać, więc można by uznać, że to świetny pomysł. Przecież co może pójść źle w przerabianiu Toyoty na BMW? No właśnie, okazuje się, że co najmniej wszystko. To co powstało w efekcie tej nieudolnej przeróbki to jedna z gorszych rzeczy jaką dzisiaj zobaczycie.

BMW E63 M6 Cabrio

Na pewno będzie to auto wyróżniające się i przyciągające uwagę, ale jednocześnie może zmienić nas w obiekt będący pośmiewiskiem. Zresztą zacznijmy od przodu. Mamy tutaj zderzak na wzór tego z E64, ale ktoś sporo szpachli musiał użyć, żeby to się trzymało. Nerki zostały pomalowane na kolor srebrny, podobnie zresztą jak maska i nawet pokuszono się o światła z BMW. Spasowanie tych elementów woła o pomstę do nieba, ale przypomnijmy to jest dalej Toyota Camry. Nie mogło zabraknąć kolorowych akcentów i tak mamy czerwone zaciski hamulców, czerwone lusterka oraz czerwoną dokładkę progów, która w zasadzie to żadnej funkcji nie pełni.

BMW E64 M6 Cabrio

Samochód jest wystawiony na sprzedaż za kwotę 7500 USD, co daje nam około 30 tysięcy złotych. Ogłoszenie mówi, że modyfikacje wraz z nowym dachem kosztowały aż 5700 USD, więc całkiem sporo. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem tego auta to zapraszamy do miasta Winchester w Kentucky. Tam można spotkać taki wynalazek. Widzieliśmy już wiele ulepów, ale ten jest wyjątkowo tandetny. Chociaż, może ktoś znajdzie lepszy pomysł na modyfikowanie Toyoty Camry.

BMW E64 M6 Cabrio

Foto. Jonathn Taylor via Facebook Market

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *