Toyota CH-R przerobiona na pojazd superbohatera? Internet i jego odmęty potrafią zaskakiwać takimi smaczkami – oto samochód Punishera.

Każdy, kto kiedykolwiek miał bzika na punkcie Hot Wheelsów wie, że niektóre resoraki miały naprawdę szalone malowania z nawiązaniami do popkultury. Pojawiały się czasem nawet całe serie nawiązujące do filmów czy seriali. Omawiane dziś auto wygląda jak żywcem wyjęty z plastikowego pudełeczka, w którym sprzedawane były takie samochodziki. W skali makro jednak Toyota CH-R w takim stylu zdecydowanie nie wygląda jak najpiękniejsze auto świata.

Właściciel tego wozu zdecydowanie musi być ogromnym fanem postaci Punishera – nieważne czy chodzi o marvelowskie komiksy, czy netflixowy serial. Plakaty, kupione tomy lub fora wydały się jednak dla niego chyba za małym polem do dzielenia się ze światem swoją pasją i postanowił pójść o krok dalej – okleić swój samochód.

Toyota CH-R

Do swojego projektu użył on Toyoty CH-R w wersji Sport. Poza oczywistymi grawerami, ta wersja została przez autora ubogacona tylnym skrzydłem, odświeżonymi tylnymi światłami oraz nowymi atrapami wydechów. Sama okleina została przygotowana bardzo dobrze i jest dobrze dopasowana na wszystkich wystających elementach, jak klamki czy klapa baku paliwa. Jest też mnóstwo szczegółów, których dopieszczenie z pewnością zajęło sporo czasu – chlapacze z logiem serialu, napisy nawiązujące do uniwersum Marvela, a także sporo autorskich metalowych części, które zostały doczepione do karoserii jako ozdoby. Śmiesznie jest widzieć przebijające się przez tę dekorację logo TRD.

Po raz pierwszy ten samochód zaobserwowano na Reddicie o wiele mówiącej nazwie /ATBGE – Awful Taste But Great Execution (Obrzydliwy Gust, Ale Świetne Wykonanie). Internauci zaczęli nabijać się, że teraz auto naprawdę wygląda na ukarane (ten żart o wiele lepiej brzmi po angielsku, uwierzcie), a niektórzy dojrzeli się podobieństwa nawet do sportowego obuwia.

Chociaż samo auto, mówiąc delikatnie, nie wygląda najpiękniej i nie dziwi szydera ze strony użytkowników Reddita, tak za pomysł i sposób jego wykonania należą się właścicielowi tego potworka wielkie brawa! A gust każdy ma swój…

Foto. r/ATBGE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *