Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Klasyczne samochody przechowują w sobie wspomnienia, historie i mają duszę, która sprawia, że nie chce się z nich wysiadać – to właśnie jest MotoLegends

Motoryzację można traktować na kilka sposobów – jedni ją kochają, drudzy szanują, a inni przechodzą obojętnie, bo odróżniają auta jedynie po kolorach. Jednak są samochody – legendy. Takie auta, które każdy zna i rozpozna o każdej porze dnia i nocy. Do takich samochodów zalicza się na przykład Maluch – słynny Polski Fiat 126p, który podbił nie tylko Europę, ale można go spotkać w każdym zakątku świata (nawet w centrum Londynu wśród super samochodów).

Targi klasyków są świetną okazją do integracji ludzi, bo samochody starzeją się nieco szybciej niż ludzie, a pojazdy z Naszego dzieciństwa mogą już dawno stać w muzeum. Przechadzając się po halach wśród wystawców mogą powrócić najdalsze wspomnienia, kiedy to kupiliśmy Nasz pierwszy samochód, zdaliśmy prawo jazdy czy jechaliśmy z rodzicami na wakacje nad morze.

MotoLegends oferuje wiele atrakcji w jednym miejscu, więc można znaleźć coś dla siebie, bo możemy posłuchać prelekcji ludzi związanych z motoryzacją, zakupić części do Naszego klasyka albo podziwiać odrestaurowane samochody no przestrzeni kilku tysięcy metrów kwadratowych. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W tym roku jedną z głównych atrakcji jest pokaz Polskiego Porsche, które jest w trakcie “produkcji”, więc przyciągnie to wielu fanów nie tylko niemieckiej marki, ale również odnawiania samochodów.

Możliwe jest również spotkanie z Tadeuszem Jelcem, który jest jednym z głównych projektantów Jaguara i ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów. Do tego poprowadzi on warsztaty z projektowania samochodów, więc to świetna okazja dla rysowników. Ponadto w trakcie targów odbędzie się wiele wykładów o motoryzacji, pasji do niej i jej historii, więc zaplecze wiedzy można znacznie pogłębić.

To wszystko do zobaczenia już 7. i 8. września w Expo Silesia w Sosnowcu od godziny 10.00. Przypominamy, że mamy kilka wejściówek do rozdania, także kto pierwszy ten lepszy i należy się zgłosić na adres kontakt@wokolmotoryzacji.pl, aby odebrać darmowe wejściówki, a naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *