Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Maserati ogłosiło integrację z globalną platformą do strumieniowego przesyłania muzyki – TIDAL. W Polsce pierwszą współpracę z TIDAL Polska podjął dealer Maserati Pietrzak ze swoją siostrzaną marką – La Squadra. Od teraz każdy klient decydujący się na zakup Maserati otrzyma bezpłatną subskrypcję TIDAL HiFi na okres 90 dni.

Głębia dźwięku w Twoim Maserati, dzięki TIDAL HiFi

Jakość dźwięku TIDAL HiFi w połączeniu z najlepszymi systemami audio, na które od lat stawia Maserati (Harman Kardon, Bowers&Wilkins, obecnie Sonus Faber w modelu MC20) zapewnia dźwięk najwyższej jakości, umożliwiając kierowcom słuchanie muzyki w samochodzie, jak nigdy wcześniej. Bez kompresji plików audio, TIDAL HiFi zapewnia ścieżki, które podkreślają głębię dźwięku i unikalne tony, dzięki czemu z łatwością można usłyszeć każdy instrument, który tworzy muzykę.

Globalna współpraca

Maserati ogłosiło globalną współpracę z TIDAL przy okazji odsłony swojego najnowszego supersportowego modelu MC20, którego oficjalna premiera odbyła się we wrześniu 2020 roku. Obecnie w Polsce dostęp do bezpłatnej subskrypcji TIDAL HiFi na okres 90 dni dla swoich klientów oferuje salon Maserati Pietrzak w Katowicach, ale to nie wszystko… Dzięki kolaboracji Maserati Pietrzak ze swoją siostrzaną marką La Squadra, powstaje kolejny projekt: #MyDayWithMaserati, o którym nieco więcej będzie można dowiedzieć się już wkrótce. Obecnie pierwszą playlistę stworzoną we współpracy Maserati Pietrzak x TIDAL Polska można posłuchać na oficjalnym koncie La Squadra: 

Maserati Pietrzak x TIDAL Polska

To doskonała okazja dla klientów Maserati, aby zapoznać się z możliwościami platformy TIDAL, która oferuje dźwięk w najwyżej jakości HiFi, co sprawia, że możemy usłyszeć wszystkie szczegóły naszego ulubionego utworu. Jednocześnie równorzędna akcja #MyDayWithMaserati otwiera nowe możliwości przed dealerem, który już wkrótce ma zdradzić jej szczegóły. Zatem nie możemy doczekać się ujawnienia informacji na ten temat. Czym zaskoczy nas marka spod znaku trójzębu tym razem? Mamy nadzieję, że projekt będzie równie emocjonujący, co najnowsza odsłona modelu MC20. Nie możemy doczekać się ujawnienia szczegółów zaplanowanego projektu.

Foto. materiały prasowe dealera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *