Lexus Warszawa Puławska jako jedyny salon w Polsce został wyróżniony nagrodą KIWAMI 2022, przyznawaną 10 najlepszym salonom dealerskim Lexusa w Europie.

Nagroda KIWAMI przyznawana jest przez markę Lexus 10 najlepszym salonom dealerskim tego producenta na Starym Kontynencie. Ma ona naprawdę sporą wagę dla tego typu firm i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o fakt, że słowo „kiwami” oznacza w języku japońskim „najlepszy”. By bowiem uzyskać to wyróżnienie, trzeba bowiem wyróżniać się pod wieloma różnymi płaszczyznami. Pod uwagę Japończycy biorą nie tylko realizację celów biznesowych, ale także między innymi jakość obsługi klienta, sposób komunikacji z nimi oraz prowadzenie tego typu punktu w zgodzie z filozofią Lexus Experience i zasadami japońskiej gościnności Omotenashi. Spośród 340 salonów dealerskich ostatecznie wytypowano finałową dziesiątkę, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. W tym gronie znalazł się salon Lexus Warszawa Puławska.

Osoby wybierające salony, które mają otrzymać nagrodę KIWAMI, zwróciły w przypadku polskiego dealera uwagę na kilka kluczowych czynników. Bardzo ważnym aspektem były tu rzecz jasna bardzo dobre wyniki sprzedażowe, lecz podkreślono również takie kwestie, jak komunikacja ze swoimi klientami, dobre radzenie sobie ze skutkami pandemii koronawirusa, która nadal odciska naprawdę spore piętno na całej branży motoryzacyjnej, a także za najwyższej jakości obsługę. To wszystko zebrane w całość sprawiło, że salon Lexus Warszawa Puławska został wybrany najlepszym dealerem w sieci Lexus Polska, a także znalazł się w ścisłej czołówce najlepszych salonów marki Lexus na całym kontynencie.

Lexus Warszawa Puławska

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanej nagrody, która jest zwieńczeniem naszych starań o najwyższą jakość oferowanych usług. Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie z japońską filozofią Omotenashi oraz przyjazna i ciepła atmosfera panująca w salonie począwszy od działu sprzedaży po serwis to podstawowy, ale i najważniejszy element wyróżniający nas spośród innych marek premium. Traktujemy każdego Klienta, jak mile oczekiwanego gościa w naszym domu, dlatego mamy bardzo duże grono zadowolonych, lojalnych i powracających do nas Klientów.

Małgorzata Rospęk-Ratyńska, Dyrektor Handlowy Lexus Warszawa Puławska

Foto. materiały prasowe salonu

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *