Dla wielu zawodników tegoroczny sezon jest pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Beata Borowicz miała w planach wyłącznie jeden występ, jednak plany szybko uległy zmianie i już w najbliższy weekend (24-25 października) zobaczymy popularną Acię na starcie ostatniej rundy Mistrzostw Polski Rallycross.

Finał zmagań w Rallycrossie zaplanowano na Autodromie Słomczyn, dzięki czemu doświadczenie zgromadzone w trzech poprzednich występach pozwoli ocenić Beacie Borowicz, jaki postęp dokonał się na przestrzeni całego sezonu. Chociaż myślami zawodniczka z Bydgoszczy jest już w sezonie 2021, trzeba wykonać zadanie i dać z siebie wszystko. Dlatego celem na ostatnią rundę nadal jest gromadzenie informacji o stylu jazdy, strategii i ustawieniach samochodu. Poza tym istotny jest również wynik, dlatego marzenie o półfinale klasy RWD CUP ciągle wymaga odkreślenia na liście punktów do wykonania. Czy uda się to w ten weekend? Przekonamy się już niebawem!

Przed startem sezonu miałam zupełnie inne plany, jednak motorsport jest nieprzewidywalny. Jeden występ zamienia się w pełny sezon i z perspektywy czasu uważam, że była to dobra decyzja. Przede mną czwarty start w tym roku na Autodromie Słomczyn. Szkoda, że nie mamy możliwości ścigać się na różnych torach, ale trzeba cieszyć się, że w ogóle rywalizujemy w tym sezonie. Pogoda przez weekend ma być mieszana, więc nastawiam się na testowanie i trzymanie wyścigowego tempa. Niestety, podczas tej rundy zabraknie na trybunach kibiców, dlatego zrobię wszystko, co tylko mogę, żeby dać fanom Rallycrossu powody do radości, gdy spojrzą w tabelę wyników

Beata Borowicz
Beata Borowicz

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną w Polsce, organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie imprezy bez udziału kibiców. Dlatego wszelkie informacje o sukcesach i wynikach znajdziecie na naszej stronie.

Podsumowanie po każdym dniu zawodów oraz indywidualne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi rezultatami, zapraszamy na stronę https://wyniki.motoresults.pl/pl, gdzie znajdziesz tabelę wyników z aktualnymi czasami i rozpiską zawodów.

Foto. Kodixfoto.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *