Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

BMW ZK Motors rozwija działalność i rozpoczyna rozbudowę salonu w województwie podkarpackim. Klienci z Rzeszowa i okolic zyskają jeszcze lepszy dostęp do oferty BMW i MINI oraz najwyższej jakości usług serwisowych. Nowa inwestycja przyczyni się do rozwoju sieci dealerskiej BMW Group

BMW ZK Motors, dealer związany z BMW Group od 2015 roku, rozwija swoją działalność w województwie podkarpackim. Od maja br. partner odpowiada za obsługę istniejącego salonu i serwisu w Krasnem. W czerwcu uruchomiona zostanie sprzedaż motocykli BMW. Już wkrótce w tej lokalizacji powstanie nowy kompleks, skupiający w jednym miejscu szeroki pakiet usług motoryzacyjnych. Klienci będą mogli korzystać z oferty autoryzowanego salonu i serwisu marek BMW, MINI i Motorrad, serwisu blacharsko – lakierniczego, serwisu motocyklowego, stacji kontroli pojazdów, hotelu opon i kół oraz serwisu wulkanizacyjnego i myjni.

BMW ZK Motors

Realizując nową inwestycję dealer wykorzysta dotychczasowe doświadczenia w prowadzeniu punktu w Kielcach. BMW ZK Motors jest jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży BMW i MINI w województwie świętokrzyskim. W trosce o środowisko i w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju salon w Kielcach został zaprojektowany z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych. Na dachach obiektu zamontowano ogniwa fotowoltaiczne o mocy 20kW, a budynki wyposażono w pompy ciepła, wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. W celu ograniczenia zużycia energii, wprowadzono automatyczny system sterowania oświetleniem, zsynchronizowany z czujnikiem światła dziennego. Dodatkowo w 99% oświetlenia zastosowano wydajną technologię LED. Dzięki wprowadzeniu proekologicznych rozwiązań, BMW ZK Motors jako pierwszy dealer BMW na świecie otrzymał przyznawany przez BMW AG Monachium Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju. Inwestycja na Podkarpaciu powstanie również z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań w budownictwie.

BMW ZK Motors

Zainteresowanie ofertą BMW Group w Polsce stale rośnie. W I kwartale br. BMW było najczęściej wybieraną przez klientów marką premium, co przełożyło się na wzrost sprzedaży na poziomie 58,62 proc. r/r. Dlatego bardzo cieszy nas rozwój sieci dealerskiej. Jesteśmy dumni ze współpracy z BMW ZK Motors, który dzieli z nami pasję do motoryzacji oraz odpowiedzialne podejście do zrównoważonego rozwoju.

powiedział Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska

Rozwój sieci dealerskiej BMW ZK Motors to odpowiedź na rosnące zainteresowanie ofertą samochodów premium na lokalnym rynku. Budując nowy obiekt w Krasnem, zyskujemy przestrzeń i możliwości, aby zapewnić klientom z województwa podkarpackiego jeszcze lepszy dostęp do produktów BMW Group oraz zaawansowanych usług serwisowych.

mówi właściciel Zbigniew Kała

Dealer jest związany z BMW Group od 6 lat. Pierwszy salon został otwarty w Kielcach, przy ul. Wystawowej 2. Od 2019 r. BMW ZK Motors prowadzi autoryzowany serwis BMW w Radomiu, przy ul. S. Żółkiewskiego 140. Jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego serwisu i salonu w Radomiu. Nowy kompleks w Krasnem 9A powstanie w miejscu obecnego salonu sprzedaży.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *