Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Polskie drogi w wydaniu RoyalCars of Poland po raz kolejny przyjmują kolorowe barwy, a maj zaskakuje wieloma super samochodami na ulicach

W wielu branżach mówi się, że maj jest najgorszym miesiącem w ciągu całego roku. To taki okres przejściowy, a w 2020 jest tym gorzej, że zbiega się to z pandemią koronawirusa. Jednak na szczęście polskie ulice oraz super samochody, które na nich się znajdują, pokazują, że może być całkiem dobrze. Bez wątpienia pojawiło się kilka ciekawych perełek i prowadzi to do jednego wniosku – Polska jest dużym odbiorom Lamborghini Aventador SVJ. Jeśli przejrzymy ostatnie kilka podsumowań to to auto pojawia się bardzo często i prawie zawsze na najwyższych pozycjach. Nieco rzadziej od Aventadora pojawia się Porsche 918 Spyder, które również miesiąc temu mieliśmy przyjemność gościć.

Jako że obostrzenia są coraz mniejsze i powoli odmrażana jest gospodarka to mamy nadzieję, że kolejne miesiące, już bardziej słoneczne, również będą mogły pochwalić się egzotycznymi samochodami. Dobrze, że chociaż nasze ulice są Royal i jest na nich kolorowo. Instagramowy profil RoyalCars of Poland po raz kolejny udowadnia, że szarą rzeczywistość można pokolorować w naprawdę przyjazne barwy. Pytanie tylko czy sezon samochody już się zaczął czy jeszcze nie, bo sytuacja jaka była każdy wie. Miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie niejedna okazja, aby spotkać się na żywo, a nie tylko w sieci i dzielić się pasją do samochodów z szerokim gronem odbiorców.

1. Lamborghini Aventador SVJ, fot.  @watchthiscar

2. McLaren GT, fot. RoyalCars of Poland

3. BMW M8 Competition, fot. RoyalCars of Poland

4. Porsche 918 Spyder, fot. @hawks.automotive

5. Bentley Continental GT Convertible, fot. @_rl9

Maj

6. Porsche 918 Spyder, fot. @paul1lacour

Maj

7. Lamborghini Aventador SVJ, fot. Krzysztof Mróz

Maj

8. BMW M2, fot. @f.k_spotting

9. Porsche Cayman GT4 & Toyota GR Supra, fot. RoyalCars of Poland

Maj

10. BMW M235i by @promomoto, fot. RoyalCars of Poland

Maj

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

Poprzednie podsumowania:

Kwiecień 2020
Marzec 2020
Luty 2020
Styczeń 2020
Grudzień 2019
Listopad 2019
Październik 2019
Wrzesień 2019

Sierpień 2019
Lipiec 2019
Czerwiec 2019
Maj 2019
Kwiecień 2019
Marzec 2019
Luty 2019
Styczeń 2019

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *