Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Mogłoby się wydawać, że okres zimowy nie będzie sprzyjał zakupom gorących i egzotycznych samochodów. Jednak jak widać w Polsce mamy napływ dobrego “towaru” prosto ze słonecznych Włoch i możemy przywitać nowe sztuki Lamborghini Aventadora SVJ. Superveloce Jota to najszybsze, produkcyjne i homologowane na drogi Lamborghini w historii, które ma 770 koni z silnika V12. Taka moc pozwala na sprint do setki w czasie 2.8s, a do 200 km/h w 8.6s!

Oczywiście zgodnie z tradycją w zestawieniu nie mogło zabraknąć Bentleya Continentala GT, który dosłownie skradł serca Polaków i pojawia się w każdym zestawieniu. Coś ma w sobie ten samochód, że nie można przejść obok niego obojętnie. Nie zabrakło również zdjęć w zimowej scenerii, a na nich królowały Mercedesy z dość skrajnych półek, jednak wciąż pod marką AMG. Do naszego kraju zawitał również nowy A35 AMG, który jest najmłodszym dzieckiem niemieckiego tunnera i osiągami zastępuje dotychczasowy model A45, jednak i wyższa numerowo A klasa doczeka się swojego następcy i tym samym będzie jednym z najmocniejszych hot-hatchy na rynku. Jeśli spojrzymy na to zestawienie dokładnie to mamy do czynienia tylko z niemieckimi samochodami, bo nawet włoskie Lamborghini obecnie znjaduje się pod skrzydłami Volkswagena. Niby szukamuy odskoczni od niemieckiej perfekcji, ale jednak okazuje się, że nie możemy bez niej żyć. Ot taki paradoks.

1. Lamborghini Aventador SVJ, fot. @rztomek

2. Lamborghini Aventador SVJ, fot. @carspottingpolska

3. Bentley Continental GT First Edition, fot. RoyalCars of Poland

4. Mercedes-AMG S63 4Matic+, fot. RoyalCars of Poland

5. Lamborghini Aventador SVJ, fot. @tb_carspotting (@k.r.i.s.9.3)

6. Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC Coupé INFERNO, fot. @carlos92_tz

7. Mercedes-AMG GT R, fot. @j.s_automotive

8. BMW M4 CS F82, fot. RoyalCars of Poland

9. Porsche 911, fot. RoyalCars of Poland

10. Mercedes-AMG A35 w @mercedesgarcarek, fot. RoyalCars of Poland

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Poprzednie zestawienia:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *