Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Świąteczny czas wyjątkowo sprzyjał samochodom luksusowym i sportowym. Jak mogliśmy się przekonać, nawet mając Porsche czy Ferrari nie ma problemu z dostarczeniem choinki do domu, a im większy spojler ma samochód, tym bezpieczniejszy jest transport. Dlatego też niech nikogo nie zdziwi Porsche zarejestrowane jako samochód dostawczy do 3,5 tony. Przynajmniej będzie się miało wyjątkową ofertę pośród innych firm i daje to większe szanse na trafienie do klienta.

Choć BMW serii 8 zadebiutowało w Polskich salonach w listopadzie, to pierwsze egzemplarze wyjechały na drogi dopiero w grudniu i to właśnie ten samochód skradł serca Polaków. Jest niesamowity. Niby ma być reaktywacją legendy, ale tak naprawdę jest to całkiem coś nowego z tylko niewieloma zapożyczeniami. GTC4 Lusso chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to jedno z lepszych daily w Polsce i nie ma mowy tutaj o taryfie ulgowej dla tego samochodu. Ferrari jest wykorzystywane tak jak być powinno, a nie stoi w garażu i raz do roku ujrzy świat spod czerwonej plandeki. Top 3 zamyka nowa generacja 911 Carrera S i choć nie ma jej jeszcze na Polskich drogach to już wywołuje małe poruszenie w branży i przyprawia o szybsze bicie serca.

1. BMW 850i xDrive Coupe, fot. Sebastian Szw

2. Ferrari GTC4 Lusso, fot. RoyalCars of Poland

3. Porsche 911 Carrera S, fot. @boris_car_pics

4. Porsche 911 GT3 z choinką, fot. @kaczy__

5. Mercedes-AMG GT R, fot. @kaczy__

6. Mercedes-AMG GT C, fot. RoyalCars of Poland

7. Brabus 700 by @vcentrum, fot. @miroszi

8. Brabus 700 by @vcentrum, fot. @miroszi

9. Lamborghini Urus, fot. Michał Szymczak

10. Mercedes-Benz C63 AMG W204, fot. @igorek_lifestyle

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Poprzednie zestawienia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *