Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Jak co miesiąc RoyalCars of Poland dostarcza sporą dawkę motoryzacyjnego dobra, a w lutym mamy przekrój przez bardzo różnorodne dziedziny motoryzacyjne

Luty to najkrótszy dzień w roku, ale jak przystało na RoyalCars of Poland – jest grubo. Mało kto by się spodziewał, że zimą (przynajmniej astrologiczną) w Tarnobrzegu jesteśmy w stanie spotkać Porsche 918 Spyder. Jak widać można tego dokonać, a sam samochód choć zaprezentowany w Genewie w 2010 roku to trzyma dalej fason i tak jakby się nie starzał. Jego sylwetka wciąż pozostaje świeża i chciałoby się rzec, że dalej mógłby być sprzedawany obok nowego 911 Turbo S (premiera online 3 marca) i Taycan.

Jednak nie samymi supercar’ami człowiek żyje i czasem trzeba przesiąść się do czegoś bardziej przyziemnego (przynajmniej w swoich pierwotnym założeniu). AMG CLA45s to jedno z najmłodszych dzieł niemieckiego producenta i na pewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych samochodów sportowych oferowanych przez AMG. Wizualnie wypada bardzo dobrze, nawet na tle Aventadora S, Giulii QV i Audi RS3. Samochód idealny? Na to pytanie odpowie Wam Marcin Mroziewicz z RoyalCars of Poland, bo to w jego rękach przez kilka dni był ten samochód.

Luty się kończy i z racji, że na powrót wielkiej zimy się nie zanosi to w marcu możemy spodziewać się naprawdę ciekawych samochodów na drogach w całym kraju. Być może w najbliższym czasie do Polski trafi jakiś ciekawy rodzynek w postaci unikatowego supercara lub klasyka wyjętego prosto z jednego z europejskich torów? Tego nie wiemy, ale zapowiada się bardzo udana wiosna!

1. AMG CLA45s, fot. RoyalCars of Poland

2. Porsche 918 Spyder, fot. Konrad Ślęzak

3. Lamborghini Aventador S, fot. RoyalCars of Poland

4. Mercedes-AMG E53 & Mercedes 500 SEL, fot. @mac_kla

5. Porsche 911 Carrera 4S (992), fot. RoyalCars of Poland  

6. Alpina XD3, fot. RoyalCars of Poland

RoyalCars of Poland

7. AMG CLA45s, fot. RoyalCars of Poland

RoyalCars of Poland

8. Giulia QV & Aventador S & AMG CLA45s & Audi RS3, fot. RoyalCars of Poland

RoyalCars of Poland

9. Lamborghini Urus & Porsche 911 GT3 RS, fot. RoyalCars of Poland

RoyalCars of Poland

10. AMG CLA45s & Aventador S, fot. RoyalCars of Poland

RoyalCars of Poland

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

Poprzednie podsumowania:

Styczeń 2020
Grudzień 2019
Listopad 2019
Październik 2019
Wrzesień 2019

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *