Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Polacy pokochali zielone samochody i to w każdej możliwej wersji. Zarówno od Mercedesa, jaki Ferrari czy Porsche. Wszystkie odmiany zielonego serowane są na polskim rynku. Może te wszystkie samochody należą do rolników zafascynowanych zielenią natury albo ludzi z Bieszczad, którzy od małego z nią obcują? Nie mniej jednak pierwsze miejsce trafiło do duetu Porsche & Mercedes, który zmierzał do słonecznego Monako. Nieco mniej szczęścia miał nowy Huracan EVO, który podczas debiutu ulicznego zaliczył lekką przytarkę z Renault Kangoo. Na szczęście obyło się bez rannych (poza portfelem sprawcy).

Nie sposób nie wspomnieć o dwóch gwiazdach, które odwiedziły Wrocław w ramach One Life Rally, czyli o Ferrari LaFerrari i Bugatti Veyron. O ile ten pierwszy niestety nie dostał się do TOP 10 (aż dziwne) tak Veyron cieszył się dużą popularnością. Może to kwestia ceny, która objawia się na każdym kroku (30k dolarów za wymianę oleju), a może fakt, że to najszybsze auto na świecie swojego czasu. Oba samochody są wyjątkowe i niesamowite, a posiadać któryś z nich w kolekcji to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie.

1. Green Combo od  @driveclub_pl

2. Ferrari 488 Pista, fot. @miroszi

3. Ferrari 488 Pista, fot. @turecki_carspotter

4. Bugatti Veyron 16.4, fot. @wroclawcar

5. Ferrari F40, fot. @_acars__

6. Lamborghini Huracán EVO, fot. @hawks.automotive 

7. Aston Martin Vantage, fot. RoyalCars of Poland

8. Ferrari 488 Pista, fot. @rancik1

9. Alpine A110 Pure Interior, fot. RoyalCars of Poland

10. Ferrari F40, fot. @lapablini

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *