Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Choć jak na styczeń to klimatu zimy nie ma i brakuje pewnej aury to jednak pogoda sprzyja wyjazdom z podziemnych garaży, do których czasem warto zajrzeć

Rok 2019 zakończyliśmy z przytupem, a w ostatnim podsumowaniu znalazło się sporo ciekawych i egzotycznych samochodów z całego motoryzacyjnego świata. Nowy rok oraz styczeń z kolei otwieramy podziemiami i parkingami galerii oraz hotelów. Dwa najlepsze smaczki z tego środowiska to Lamborghini Aventador S oraz Porsche Carrera GT. Auta wyjątkowe, niecodzienne i ekstremalnie szybkie, a do tego reprezentujące całkowicie inne podejście do definiowania terminu “super samochód”.

Sporo emocji dostarczyła premiera BMW M8 GranCoupe na polskich drogach, bo zbiegła się w czasie z nowymi Audi RS6 i RS7. Wszystkie trzy modele przyspieszają bicie serca, bo oferują niezwykłe osiągi, są niewyobrażalnie piękne, a do tego pozostawiają dozę uniwersalności tak, aby można było korzystać z nich na co dzień. Najlepsze daily zestawienia? Zdecydowanie Ferrari GTC4Lusso, ale to już chyba taki synonim używania Ferrari na co dzień i stały obraz na warszawskich ulicach niezależnie od pory roku. Chociaż jak na styczeń to i tak brakuje śnieżnej atmosfery.

1. Lamborghini Aventador S LP 740-4, fot. @b3ny_c4rs

styczeń

2. Mercedes-AMG GT 63 S BRABUS, fot. @do.carphoto

styczeń

3. Audi RS7 C8, fot. @sportcarsexclusive

styczeń

4. BMW M8 Gran Coupe, fot. RoyalCars of Poland

styczeń

5. Rolls-Royce Cullinan Black Badge, fot. RoyalCars of Poland

styczeń

6. BMW M8 & Lamborghini Huracan Performante, fot. RoyalCars of Poland

7. Audi RS6 C8, fot. @olek.bednarski

8. Ferrari GTC4 Lusso, fot. RoyalCars of Poland

9. Ferrari 812 Superfast, fot. @tb_carspotting

10. Porsche Carrera GT, fot. @czarsonautomotive

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

Poprzednie podsumowania:

Grudzień 2019
Listopad 2019
Październik 2019
Wrzesień 2019

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *