Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Marzec obfitował w bardzo ciekawe samochody i wydarzenia. Zaczęło się od Geneva Motor Show, gdzie ustrzelone zostało powyższe zdjęcie. Później przyszła kolej na prezentację polskiego Ferrari F40, a następnie odbyły się targi Poznań Motor Show. Jakby tego było mało to Transporter w ostatnim dniu marca wiezie do Polski McLarena Senne (klik), który to trafi do Wrocławia. Dwa Lamborghini ze stycznia sugerowały, że będzie gorąco, ale żeby aż tak?

O samych targach nie ma co pisać, bo to rozmowa na inny czas, lecz mogę tylko wspomnieć, że jestem nieco zawiedziony i rozczarowany, bo liczyłem na większą ilość wystawców, choć Ci obecni pokazali naprawdę klasę (może poza Lamborghini). Mimo wszystko wydarzenie ściągnęło do Poznania najlepsze samochody i udało się między innymi ustrzelić dwie skrajne generacje Porsche obok siebie. @b3tour zaskoczyło wszystkich w połowie miesiąca pokazując zdjęcie trzech niesamowitych samochodów stojących obok siebie w Bieszczadach i gdybym miał zgadywać bez żadnej podpowiedzi to obstawiam, że jest to zdjęcie z Genewy. (11-stki i Pista przewijają się ciągle przez Instagramowe profile i nie ma co się temu dziwić, bo najnowsza generacja flagowego Porsche zapiera dech w piersiach i jest niesamowicie fotogeniczna, podobnie jak Pista. Czy w tym roku uda się sprowadzić do Polski większy egzotyk niż Senna? Oby, bo można powiedzieć, że motoryzacyjnie Polska wstaje z kolan i goni zachód.

1. Porsche Panamera Grand GT Supreme, fot. @michal_zelazowski

2. Porsche 911 (992) & Porsche 911 (930), fot. RoyalCars of Poland

3. Lamborghini Aventador SVJ & Audi R8 & Ferrari 488 Pista, fot. @b3tour

4. Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic+, fot. RoyalCars of Poland

5. Porsche 911 Carrera S 992, fot. @automotorisport

6. Ferrari 488 Pista, fot. @positiveways.pl

7. BMW M4 CS F82, fot. RoyalCars of Poland

8. Porsche 911 Carrera S 992 , fot. RoyalCars of Poland

9. Q by Aston Martin, fot. RoyalCars of Poland

10. Porsche 911 GT3 RS, fot. RoyalCars of Poland

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Poprzednie zestawienia:

Na koniec dodatek od B3Tour

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *