Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Trzeba przyznać, że w lutym mogliśmy zaobserwować naprawdę ładne samochody i to w ciekawych konfiguracjach. Chyba największą sensacją okazało się Ferrari 488 Pista w wyjątkowej konfiguracji, której zielony kolor nadwozia skradł serca Polaków. Jednak to nie Ferrari a BMW M4 CS w śnieżnej aurze okazało się najczęściej serduszkowanym zdjęciem w lutym. Widać, że @speedoholic1 korzysta z wozu jak należy i żaden śnieg nie straszny jego M “czwórce”. Czekamy na powtórkę za rok!

Jednak w tym miesiącu nastąpił przełom, Bentley Continental GT nie pojawił się w zestawieniu. To spora zmiana, bo od kilku miesięcy pojawiał się za każdym razem na różnych pozycjach. Mimo to sam Bentley nie odpuszcza i możemy zobaczyć Bentayge od Mansory ustrzeloną przez @miroszi. W lutym wraz z pierwszym powiewem ciepła na drogach pojawiła się najnowsza odsłona Porsche 911 o oznaczeniu modelowym 992. Dla wielu (w tym dla mnie) samochód przepiękny o idealnym designie, ale ma też swoim przeciwników, którzy negują tylny pas świetlny czy zbyt małe zmiany. Nie mogło zabraknąć Aventadora SVJ, czyli styczniowego rodzynka prosto z Warszawskiego salonu. Choć Aventador jest już spory czas na rynku to jego kolejne wcielenia wciąż są ekscytujące i niesamowite, a konkurencja może tylko stać z boku i się przyglądać jego dominacji. Ciekawe czy podobny sukces uzyska planowany jeszcze na ten rok hybrydowy model Lamborghini, który ma zapewniać jak dotąd najlepsze osiągi. Jak będzie czas pokaże, ale jednak V12 czy V10 nic nie zastąpi.

1. BMW M4 CS F82,fot.@speedoholic1

2. Lamborghini Urus, fot. Jakub Stańczak

3. Brabus s63 700, fot. @will12387

4. Lamborghini Urus, fot. Jakub Stańczak

5. Ferrari 488 Pista, fot. Ferrari Polska

6. Alpine A110 Pure, fot. @ra2nski_

7. Mercedes-AMG A35, fot. @bydgoszczsportscars

8. Lamborghini Aventador SVJ, fot. @szary_photography_cars

9. Porsche 911 Carrera S 992, fot. Mikołaj Paliga

10. Bentley Bentayga Mansory, fot. @miroszi

Zestawienie powstało dzięki uprzejmości RoyalCars of Poland oraz autorów zdjęć.

RoyalCars of Poland – Facebook

RoyalCars of Poland – Instagram

Poprzednie zestawienia:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *