Sezon Mistrzostw Polski Rallycross 2020 zbliża się do mety. Już w najbliższy weekend (24-25 października) na Autodromie Słomczyn zobaczymy kierowców, którzy zmierzą się w walce o tytuły mistrzowskie. Wśród nich jest Piotr Czekański, który ma za sobą udane występy w klasie SuperCars Light.

Drugi rok startów w Mistrzostwach Polski Rallycross w wykonaniu Piotra jest ciągiem sukcesów i milowych postępów. Sumienna praca nad rozwojem własnych umiejętności za kierownicą, a także systematyczne udoskonalanie Mitsubishi Lancera Evo IX pod kątem technicznym dało fenomenalne efekty. Przed startem finałowej rundy MPRC Czekański liczy się w walce o tytuły mistrzowskie!

Piotr Czekański

“Przez cały rok jako zespół ciężko pracowaliśmy nad tym, żeby auto było coraz lepiej dopracowane. W zeszłym roku brakowało nam wszystkiego: mocy, wyścigowego zawieszenia, dobrych szper w napędach, bezawaryjnej skrzyni biegów. Dodatkowo mocno skupiłem się na treningach. Powoli zaczynaliśmy widzieć efekty. Po trzech rundach zajmujemy trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klasy SuperCars Light i zrobimy wszystko, żeby to miejsce utrzymać! Będzie to dla całego zespołu coś wielkiego, osiągnąć taki wynik już w drugim sezonie startów.”

mówi Piotr Czekański

Ze względu na brak możliwości wpuszczenia kibiców na teren toru zapraszamy do oglądania Live Streamów z pojazdu Piotra, który będzie dostępny pod adresem www.facebook.com/czexrx

Foto. materiały prasowe zawodnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *