Michał Kuna to rozpoznawalny kierowca w klasie Super National. Jego BMW E36 320 po dużych modyfikacjach jeździ efektownie i efektywnie. Mimo braku testów przed inauguracją sezonu Michał wywalczył siódme miejsce w mocno obstawionej stawce. Już w ten weekend celem jest utrzymanie dobrego tempa.

Klasa Super National to zbiór wyjątkowych i mocnych samochodów, które należą do szybkich kierowców. W stawce jedzie między innymi Opel Astra OPC, Honda Civic, a także Audi A1 RX. Wśród tych rallycrossówek  jest także BMW E36 320 z silnikiem o mocy blisko 400 KM i napędem na tylne koła. Taki układ sprawia, że Michał oraz kibice mają sporo przyjemności, gdy po torze jedzie rozpoznawalna Beemka ze Świata MINI. 

Poprzednia runda była dla Michała Kuny satysfakcjonująca, jak sam podkreśla, postawił sobie wysoko poprzeczkę. Siódme miejsce w mocnej klasie bez większych testów przed zawodami to dobry wynik. Już w ten weekend na Autodromie Słomczyn zawodnicy z Mistrzostw Polski Rallycross spotkają się ponownie. Michał zamierza utrzymać dobrą postawę i cieszyć się jazdą po znanym już obiekcie. 

“Cztery tygodnie bardzo długo się ciągnęły, ale wreszcie rozpoczynamy kolejny weekend ścigania. Na pierwszej rundzie postawiłem sobie bardzo wysoko poprzeczkę, przez co stres jest nieco większy, ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety, ponownie, ze względu na obowiązki służbowe nie mieliśmy czasu na testy, jednak auto jest jak zwykle perfekcyjnie przygotowane przez Świat MINI, teraz wszystko pozostaje w moich rękach.  Serdecznie zapraszam wszystkich do kibicowania.

mówi Michał Kuna
Michał Kuna

Foto. Dudekdv Photography

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *