Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Samochody marki Skoda to auta cieszące się od wielu lat niesłabnącą popularnością w Polsce jako auta wybierane do firm. Decydują o tym zarówno walory praktyczne samych pojazdów, jak też atrakcyjne finansowanie. Poznaj bliżej charakterystykę wybranych modeli Skody i sprawdź, jakie możliwości dla Twojej firmy oferuje Skoda leasing od Volkswagen Financial Services.

Oferta samochodów marki Skoda jest niezwykle bogata. Obejmuje samochody z różnych segmentów – od małych, miejskich pojazdów, przez auta segmentu C, modele o reprezentacyjnej, biznesowej linii nadwozia aż po pojemne i przestronne wersje combi czy też SUV-y jak Karoq czy Kodiaq. Wśród propozycji najczęściej wybieranych w ramach oferty Skoda Leasing Niskich Rat od VW FS prym wiodą modele: Fabia, Octavia i Superb.

Skoda Fabia to niezwykle wszechstronny i dopracowany przedstawiciel segmentu B. Przez lata model ten zdobył ugruntowaną pozycję na rynku, będąc częstym wyborem zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Niewątpliwie do zalet Fabii należą jej kompaktowe wymiary przy jednoczesnej przestronności wnętrza i szeregu przemyślanych rozwiązań zwiększających praktyczność, jak liczne schowki czy systemy mocowań bagażu. Co więcej, nowa Skoda Fabia szczyci się najniższym w klasie współczynnikiem oporu powietrza (od 0,28).

Jaki model Skody wybrać do firmy?

Kolejny z listy popularnych modeli to Skoda Octavia. Występuje w różnych konfiguracjach – jako klasyczny sedan, jako Combi, a nawet w wersji, która łączy rodzinne i biznesowe zastosowania ze sportowymi emocjami, czyli Octavia RS. W nadwoziu sedan jest chętnie wybierana na samochód firmowy ze względu na stylowy design, a także praktyczność. To samochód wyróżniający się m.in. wysokim poziomem bezpieczeństwa – zdobył maksymalną liczbę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EURO NCAP, a także szeregiem zaawansowanych systemów technologicznych, ułatwiających codzienne korzystanie z auta.

Najbardziej przestronną limuzyną w gamie Skody jest Skoda Superb. To auto o ponadprzeciętnych możliwościach i wręcz luksusowym charakterze. Zachwyca przestronnością, ale także przyjemnością podróżowania. Skoda Superb posiada szeroką gamę silnikową, występuje również w nowoczesnych odmianach hybrydowych typu plug-in. To samochód chętnie wybierany w celach reprezentacyjnych, a także jako idealne auto zwłaszcza w długie trasy, gdzie komfort, bezpieczeństwo i pewność za kierownicą mają szczególne znaczenie.

Wszystkie powyższe modele Skody, jak również kilka innych, dostępne są w atrakcyjnym finansowaniu VW FS w ramach oferty Skoda Leasing Niskich Rat. To propozycja przypominająca swoją konstrukcją abonament, gdzie dzięki odpowiednio skrojonym parametrom miesięczna rata leasingowa jest na szczególnie atrakcyjnym poziomie. Co więcej, elastyczność tego rozwiązania pozwala na dobranie do indywidualnych potrzeb każdej firmy takich elementów umowy, jak wysokość opłaty wstępnej, czas trwania umowy czy też sposób jej zakończenia w postaci wykupu lub zwrotu auta. Skoda Leasing Niskich Rat to najlepszy sposób na jazdę nową Skodą w Twojej firmie!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *