Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Mimo niezbyt przychylnych opinii w internecie na temat Mustanga Mach-E, chętnie byśmy zobaczyli ten samochód w policyjnych barwach

Ostatnio Mustang Mach-E podbija internet i wywołuj dosyć kontrowersyjne opinie, bo niektórzy zastanawiają się jak Ford mógł pozwolić, żeby SUV (w dodatku elektryczny) nosił imię legendy. Jednak co by nie mówić to nowe wcielenie Mustanga ma spory potencjał, aby wyglądać przyzwoicie i na pewno jest przełomowym modelem w historii marki. Tymczasem w sieci pojawiły się rendery jak wspomniany Mustang mógłby wyglądać w policyjnych barwach i wcale głupio nie wygląda.

Jako, że Mach-E jest w pełni elektryczny to wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziecie sobie po mieście swoim Mustangiem z V8, przekraczacie trochę prędkość, ale przecież nic nie ma wokół, więc wydaje się wam to rozsądne. Aż tutaj nagle zza rogu w ciszy wyjeżdża ON, elektryczny Mustang pełniący służbę i patrolujący ulice miasta. Pojawia się niczym Batman niespostrzeżenie i równie szybko się oddali, bo osiągi ma bardzo dobre. Taki scenariusz nie powinien brzmieć dla was jak sci-ficion, bo rendery już się pojawiły i kto wie czy nie zobaczymy Mach-E na służbie szybciej aniżeli się spodziewamy.

Mach-E

Trzeba przyznać, że z ramą na przodzie, dodatkowym oświetleniem i specjalny malowaniem wygląda bardzo przyjemnie dla oka. Nie mamy zbytnio co mu zarzucić, no może poza zasięgiem użytecznym dla policji, bo ten mógłby stanowić mały problem. Niewykluczone, że faktycznie jakieś Mustangi Mach-E zostaną wcielone do służby i będą dzielnie wypełniać swe obowiązki. Gdyby nasza polska policja postanowiła kupić kilka takich samochodów to zapewne w Polsce nagle Mustang Mach-E zyskałby niecodzienną sławę i rozgłos na cały kraj. Może warto zainwestować w taką reklamę Fordzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *