Redaktor | Fotograf

Obecne katalogi akcesoriów od wielu producentów są naprawdę rozbudowane. Jednym z liderów jest BMW i jego akcesoria M Performance dostępne do niemal każdego modelu. Właśnie zaprezentowano propozycje tuningu oryginalnymi akcesoriami marki dla najnowszej serii 2.

Każdy z nas chce, aby nasze auto wyglądało jak najlepiej już po wyjeździe z salonu. Jednak nie każdemu podoba się seryjna konfiguracja samochodu i chce, żeby wyglądało bardziej sportowo. Z pomocą przychodzą wtedy oficjalne akcesoria producenta. Ich oferta w przypadku BMW jest naprawdę rozbudowana. Niemiecka marka właśnie pokazała, jak wygląda najnowsza generacja Serii 2 “ubrana” we wszystkie możliwe do zakupienia dodatkowe części M Performance. Trzeba przyznać, że auto wygląda dużo lepiej niż seryjnie.

BMW serii 2 z pełnym pakietem M Performance wygląda agresywnie

Od przodu witają nas między innymi grill i dokładka przedniego spoilera wykonane z włókna węglowego. Ten materiał znajdziemy także na progach bocznych, jak i tylnym spoilerze. Zmieniły się także lusterka, które teraz są wykonane w stylu tych montowanych do wersji M Power. Pozostałe opcje to inne felgi, dostępne w 3 różnych wzorach, czerwone zaciski i przyciemniane lampy. We wnętrzu, możemy zmienić gałkę skrzyni biegów, elementy dekoracyjne. a także dodać kilka napisów M Performance. Wiele elementów może być wykonanych z włókna węglowego. Całość pakietu stylistycznego wygląda sportowo i nadaje bardziej agresywnego charakteru Serii 2.

BMW serii 2 z pełnym pakietem M Performance wygląda agresywnie

Niestety, póki co zmiany mogą być jedynie stylistyczne. Możliwe, że w przyszłości pojawią się też zmiany techniczne. Dodatkowo, części z gamy M Performance nie są szczególnie tanie. Trzeba za nie sporo zapłacić. Jednak z pewnością inni tunerzy także wezmą sobie za cel Serię 2. Możliwe, że zrobi to Manhart, który zmodyfikował już wiele modeli bawarskiego producenta. Już niedługo pojawi się także nowa generacja BMW M2, które będzie znacznie mocniejsze od jakiejkolwiek Serii 2. Niestety, nie ma póki co na jej temat konkretnych informacji, a jej debiut jest przewidziany na przyszłe lato. Na drogi nowe M2 ma trafić pod koniec 2022 roku.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *