Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Choć o elektrycznym SUV’ie BMW mówi się sporo to jednak iNEXT pozostaje dla nas tajemnicą. Ma się to zmienić już 11 listopada podczas premiery

Jeszcze parę lat temu, samochody elektryczne hejtowali wszyscy. Gdzieś trafiały się małe wyjątki, ale na fali powszechnego negowania tej dziedziny motoryzacji nie miało to i tak większego sensu. Jednak z czasem coraz więcej osób się przekonuje i dzisiaj doszliśmy do takiego momentu, że z niecierpliwością czekamy na to co pokaże kolejny producent w tej dziedzinie. W przypadku BMW nie mówimy od debiucie na scenie samochodów elektrycznych, ale o czymś na wzór “nowego początku”. Jak zapewne wszyscy wiedzą, parę lat temu powstał model i3, który jak na tamte czasy był udanym autem, ale cena mu nie pomagała, a brak następcy przyczynił się do spadku sprzedaży. Teraz czas na nowe wydanie rodziny “i”, czyli premierę BMW iNEXT.

iNEXT

Impreza o nazwie BMW #NEXTGen 2020 zaczyna się 10 listopada i podczas jej trwania będziemy mogli zobaczyć wiele prezentacji, mniejszych wydarzeń i wysłuchać wielu ciekawych przemówień. Wydarzenie oczywiście będzie transmitowane online i można je zobaczyć pod tym adresem już 10 listopada o godzinie 16:00. Główną atrakcją tego dnia ma być „Chasing iNEXT”, czyli 6-cio częściowa historia o tym jak zmieniało się BMW iNEXT. Jednak to 11 listopada o godzinie 14:00 odbędzie się premiera, na którą wszyscy czekamy, a BMW po raz pierwszy pokaże publicznie model iNEXT w pełnej okazałości. Transmisję z tego wydarzenia również możecie zobaczyć w sieci pod tym samym linkiem co wyżej.

iNEXT

Poza premierą BMW iNEXT, zaprezentowane mają zostać produkty MINI i BMW Motorrad. W przypadku tego pierwszego, domyślamy się, że ujawnione zostaną informacje na temat dwóch samochodów elektrycznych, które wkrótce mają zawitać w gamie modelowej marki (pisaliśmy o tym dokładnie tutaj). Niewykluczone, że producent nie będzie chciał się dzielić wszystkim od razu i stopniowo będzie upubliczniać kolejne informacje. Dobra informacja jest również dla wszystkich tych, których nie interesuje za bardzo motoryzacja, bowiem przez całe wydarzenie towarzyszyć nam będzie muzyka Hansa Zimmera, kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oscara. Zatem to nie tylko event motoryzacyjny, ale światowa sztuka na wielkim ekranie.

Foto. materiały prasowe producenta oraz Carscoops

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *