https://twitter.com/AstonMartinF1/status/1367134789644541952/photo/1

Aston Martin Cognizant pokazał dziś światu maszynę, która będzie się bić o najwyższe cele w sezonie 2021. Przed wami AMR21.

Bolid oczywiście jest pokryty klasyczną zielenią, nazwaną British Racing Green. Oczywiście mamy różowe wstawki, ponieważ Aston Martin kontynuuje współpracę z BWT. Maszyna wyglądem bardzo nie różni się od swojego poprzednika RP20. Oczywiście podłoga jest zmieniona ze względu na regulacje FIA.

Od zawsze interesowałem się samochodami. Moim marzeniem było posiadanie zespołu w Formule 1 i walka z najlepszymi o zwycięstwo. Od dziecka interesowałem się Astonem Martinem. Mogę realizować swoje marzenia, łącząc ponownie Astona Martina z Formułą 1.

Lawrence Stroll
Aston Martin

Teraz możemy zadawać sobie pytania, czy ten Aston będzie dobry. Wiele osób mówi: „przecież to jest Racing Point, tylko zielone”. Wraz z rozpoczęciem współpracy Lawrence’a Strolla z Astonem Martinem, Kanadyjczyk nie dostał tylko praw autorskich na wygląd i tyle. AM słynie z bardzo dobrych projektów samochodów drogowych czy wyścigowych. Ta współpraca może naprawdę dobrze wpłynąć na zespół. Aston Martin jest bardzo kreatywny i możemy się spodziewać w przyszłości różnych nowości ze strony tej właśnie ekipy.

Jestem głodny sukcesu, mamy dużo wyścigów w tym sezonie. Wszyscy są bardzo podekscytowani, chcemy wygrywać, ale musimy do tego w jakiś sposób dojść. Bardzo spodobał mi się projekt Astona Martina, zwłaszcza ich progres i potencjał, zebrała się tu naprawdę dobra ekipa i postaram się jej pomóc. Nie mogę doczekać się startu. Jestem weteranem, więc postaram się jeszcze bardziej ulepszać bolid i pomagać ekipie w poprawie. Naszą rolą nie jest tylko jechanie jak najszybciej, lecz też pomoc. Jest to dla mnie nowe wyzwanie i już nie mogę doczekać się jutrzejszego dnia filmowego. Aston Martin wrócił po długiej przerwie i jestem dumny z tego, że jestem częścią tego projektu.

Sebastian Vettel

Czy będzie szybki? Czy będzie wygrywać? Teraz tego nie możemy powiedzieć, ponieważ sezon się nie zaczął i nie wiadomo jak inne ekipy pozmieniały się przez zimę. RP20 było naprawdę dobrym samochodem. Sergio Perez oraz Lance Stroll kilka razy stanęli na podium. Potencjał jest, ale zobaczymy, co Aston Martin przygotował na 2021.

Foto. materiały prasowe zespołu

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *