Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Wraz z rozwojem technologii i dostępności samochodów elektrycznych, coraz więcej osób przekonuje się do elektromobilności. Nic dziwnego, wszak auta te niosą ze sobą wiele zalet zarówno od strony praktycznej jak i finansowej. Szczególnie dobrze elektryki sprawdzają się w mieście. A skoro mowa o miejskiej dżungli, to najlepszym wyborem będzie mały samochód elektryczny, zwłaszcza w ofercie finansowania Volkswagen Financial Services.

Jazda miejska cechuje się swoją indywidualną specyfiką. Często wiąże się z koniecznością dokonywania różnorodnych manewrów, szukania miejsca do zaparkowania auta czy poruszania się wąskimi uliczkami. Co więcej, ze względu na korki i zanieczyszczenia generowane przez ruch samochodowy, coraz więcej miast, zwłaszcza w Europie wprowadza tzw. strefy zeroemisyjne, zabraniając używania w nich pojazdów spalinowych. Na szczęście istnieją samochody, które są w pełni elektryczne, a jednocześnie świetnie nadają się do miejskiej jazdy. Idealny przykład stanowi mały samochód elektryczny Volkswagen ID.3 Life.

Volkswagen ID.3 Life to doskonale przemyślany i zaprojektowany samochód miejski. Ze względu na kompaktowe gabaryty dobrze czuje się nawet w ciasnych, miejskich uliczkach, jest nim również łatwiej zaparkować. Przy tym wszystkim nie traci nic z walorów praktyczności – zapewnia zaskakująco dużą ilość miejsca w środku zarówno w pierwszym jak i drugim rzędzie siedzeń. Co więcej, pozwala zabrać ze sobą naprawdę sporo bagaży. Przestrzeń bagażowa o pojemności 385 litrów z możliwością zwiększenia jej do imponujących 1267 litrów wystarczy nie tylko na spore zakupy, ale pozwoli przewieźć nawet niektóre gabaryty. 

Wybieramy samochód elektryczny do miasta

Mały samochód elektryczny od Volkswagena cechuje się również szeregiem nowoczesnych rozwiązań. Przede wszystkim mamy do czynienia z zaawansowanym napędem, który cechuje się doskonałą wydajnością. Z jednej strony możemy jeździć naprawdę dynamicznie – od 0 do 100 km/h możemy rozpędzić się w jedyne 7,3 s, a na jednym ładowaniu możemy pokonać dystanse nawet do powyżej 400 kilometrów. W praktyce jazdy miejskiej oznacza to, że bez problemu i obaw o wyczerpaną baterię możemy dojechać do pracy, zawieźć i odebrać dzieci ze szkoły czy przedszkola, pojechać na zakupy, a i tak pewnie będziemy mieli jeszcze po tym wszystkim sporo dostępnego zasięgu.

Doskonałą wiadomością dla wszystkich, którzy chcieliby poruszać się po mieście autem zeroemisyjnym jest to, że Volkswagen ID.3 Life jest dostępny w atrakcyjnym finansowaniu VW FS. Szczególną opcją finansowania jest leasing JAK ABONAMENT, który pozwala uzyskać naprawdę atrakcyjną ratę, dzięki spłacaniu jedynie części wartości pojazdu (estymowanej utraty jego wartości). To świetne rozwiązanie dla osób, które preferują jazdę jak najmłodszym autem. W tej konfiguracji możemy zmieniać auto na nowe np. co 3 lata, bez konieczności angażowania dużych środków na spłatę całkowitej wartości pojazdu, ani bez przejmowania się sprzedażą samochodu, który używaliśmy do tej pory. Finansowanie samochodu elektrycznego od VW FS to wygodny i opłacalny sposób na przejścia na elektromobilność.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *