Redaktor | Fotograf

Nowe BMW M3 i M4 nieco podzieliły fanów marki. Jednak jednego nie można im odmówić: pozwalają kierowcy wyróżnić się w tłumie. Jednak nie jest to wystarczające dla wszystkich, co widać przez bogatą ofertę tunerów dla tych modeli. Do ich grona właśnie dołączył Zacoe. Pakiet tego producenta wyróżnia się przede wszystkim modyfikacjami stylistycznymi. Pomagają one nieco poprawić design auta, jednak wpływają także na jego aerodynamikę.

BMW M3 i M4 to bez wątpienia jedne z najczęściej tuningowanych modeli marki. Nie ma się więc co dziwić, że konkurencja na rynku tunerów jest ogromna. Każdy chce się wyróżnić spośród innych swoją ofertą. Do grona producentów mających swój pakiet dla kontrowersyjnych modeli BMW dołączył Zacoe. Wygląda na to, że ten mało znany tuner ma szansę odnieść sukces. Całość wygląda naprawdę dobrze i wydaje się być dość oryginalnym i optymalnym wyborem. Tym bardziej, jeśli cena nie będzie zbyt wygórowana.

BMW M3 od tunera Zacoe pomoże zwrócić na siebie jeszcze więcej uwagi

Modyfikacje skupiają się przede wszystkim na poprawie aerodynamiki. Zacoe zapewnia, że poza kwestiami stylistycznymi, pakiet zapewni także poprawę docisku, a zatem i prowadzenia. Modyfikacje opierają się na przedniej dokładce, bocznych listwach i spoilerze z tyłu. Zwłaszcza ten ostatni robi duże wrażenie. Wraz z dużymi felgami, całość prezentuje się naprawdę dobrze. Niestety, Zacoe nie zdecydował się na modyfikacje wnętrza, a zatem to klient musi skonfigurować sobie sam lub zwrócić się ku ofercie innych producentów.

BMW M3 od tunera Zacoe pomoże zwrócić na siebie jeszcze więcej uwagi

Zacoe nie zajmuje się również modyfikacjami technicznymi. Zainteresowani będą musieli zwrócić się ku innym firmom tuningowym. Oferta jest jednak naprawdę duża. Nowym M3 i M4 zajął się już przykładowo AC Schnitzer, czy też Manhart. Niektórzy z tunerów skłaniają się także ku tradycji. Usuwają kontrowersyjny, ogromny przedni grill, co z pewnością spodoba się części klientów. Zrobiło to przykładowo Avante Design. Tych, których to jednak zbytnio nie obchodzi, może jednak zachęcić oferta Zacoe. Pakiet tego producenta wydaje się być ładny i oryginalny.

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *