Redaktor | Fotograf

Również i ten tuner zdecydował się na zmianę kontrowersyjnych nerek. Jednak czy nowemu M4 wyszło to na dobre?

Bez wątpienia nowa generacja BMW M4 jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych premier w ostatnim czasie. Jednak większość osób już się przyzwyczaiła i coraz przychylniej spogląda na design nowego modelu bawarskiego producenta. Jednak spore grono potencjalnych klientów wciąż spogląda sceptycznie na M4, a zwłaszcza na przednie nerki. Właśnie tutaj pojawiają się oferty tunerów, którzy oferują ich zmianę na mniej kontrowersyjne odpowiedniki. Jakiś czas temu swoje propozycje przedstawił Prior Design, a teraz do tego grona dołączył Avante Design.

BMW M4 by Avante Design

Zmiany dotyczące przedniego zderzaka są dość duże. Nie dość że nerki otrzymują znacznie zmniejszony rozmiar, przypominający teraz nieco te z serii 8, to cały przód wydaje się być znacznie bardziej agresywny. Zmianie uległ również wygląd maski, która otrzymała dodatkowe wloty powietrza, a pod zderzakiem pojawił się czarny splitter. Sam zderzak też został zmieniony i otrzymał dodatkowe przetłoczenia i wloty powietrza. Poza tym M4 od Avante Design jest wyposażona w duże felgi o ciekawym wzorze.

BMW M4 by Avante Design

Jednak to nie koniec zmian. Z tyłu pojawił się znacznie większy dyfuzor, a końcówki wydechu znajdują się teraz dalej od siebie. M4 otrzymało też większy spoiler. Całe auto zostało poszerzone, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej muskularnie i agresywnie. Listwy boczne również zmieniły swój kształt i są znacznie ostrzej zarysowane. Z pewnością jest to jeden z najobszerniejszych pakietów oferowanych do nowej M4. Niestety, prawdopodobnie tuner nie zajmie się tuningiem osiągów.

BMW M4 by Avante Design

Oczywiście, nie trzeba będzie kupować pełnego bodykitu. Avante Design zaoferuje też inne części, a także będzie je można kupić osobno. Będzie można na przykład zamówić też bodykit bez zmiany przedniego zderzaka, jeśli komuś on bardziej odpowiada. Dzięki temu, tuner z pewnością trafi do szerszego grona klientów i każdy będzie mógł dopasować zamówienie pod własne gusta. Według tunera, jego pakiet już niedługo trafi do limitowanej sprzedaży.

Foto. materiały prasowe tunera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *