BMW serii 4

Aktualnie żyjemy w nietypowych czasach, które wymagają nieszablonowych rozwiązań. BMW wykazało się przy debiucie serii 4 niezłą kreatywnością.

Będąc dokładnym, mam tu na myśli polski oddział bawarskiej marki. BMW serii 4 Coupe właśnie trafiło do polskich dealerów, lecz w obecnej sytuacji pandemicznej nie ma niestety możliwości zorganizowania konferencji i prezentacji z prawdziwego zdarzenia. Skoro więc dziennikarze i fani nie mogli przyjść na prezentację BMW, prezentacja BMW przyszła do nich.

BMW serii 4 prezentacja Warszawa

W opublikowanym wczoraj na polskim kanale marki filmie, dyrektor generalny BMW Group Polska, Christian Haririan zabiera nas w podróż po nocnej Warszawie nową serią 4, a dokładnie wersją M Performance z silnikiem o mocy 374 koni mechanicznych. Ten samochód spokojnie można nazwać jedną z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych premier tego szalonego 2020 roku. Głównym tematem debat jest rzecz jasna nowy grill, który ma nawiązywać do tradycji dawnych coupe producenta z południa Niemiec, lecz znacznie wybija się na tle projektów, do których przyzwyczaiła nas ta firma.

Spot wygląda naprawdę zjawiskowo od strony wizualnej. Wraz z Grupą BMW tworzyły go takie podmioty, jak Change Serviceplan, Media Ready, agencja PR Grayling Poland czy agencja Corse. Efektem ich pracy jest treściwy i świetnie wyglądający klip.

BMW serii 4 prezentacja Warszawa

Wróćmy jednak do przedstawienia tego, co możemy w owym klipie zobaczyć. Skupia się on bowiem nie tylko na pokazaniu osiągów serii 4 i zaprezentowaniu auta na nocnych ulicach stolicy Polski. Haririan przedstawił osobiście szereg nowinek, jakie zawarto w nowym BMW serii 4. Bardzo duży nacisk podczas promocji tego samochodu stawia się na funkcję kluczyka cyfrowego. Dzięki temu możemy otworzyć i uruchomić nasz samochód mając pod ręką tylko naszego smartfona. Seria 4 oferuje również między innymi bezprzewodowe łączenie z Android Auto i Apple CarPlay czy system Concierge, który sam znajdzie dla nas najbliższy bankomat lub dobrą restaurację. To tylko część nowości, których uświadczymy podczas korzystania z nowej maszyny Bawarczyków.

BMW serii 4 prezentacja Warszawa

Możemy zakładać, że po powrocie do względnej normalności, choć próżno gdybać, kiedy ona tak naprawdę nadejdzie, będą czekać nas różne eventy z nową serią 4 w roli głównej. Na razie jednak musimy zadowolić się poniższym wideo. Podoba wam się?

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *