Redaktor | Fotograf

Prezentacja najnowszego Volkswagena ID.7 odbyła się zaledwie kilka dni temu. Niestety, producent nie przedstawił przy tym dokładnych danych technicznych, ani nawet końcowego designu. Zamiast tego, otrzymaliśmy mocno zakamuflowany model. Na szczęście, dzięki wizualizacji, możemy się przekonać jak prawdopodobnie będzie wyglądał produkcyjny Volkswagen ID.7.

Gama modelowa Volkswagena wciąż rozbudowuje się o nowe propozycje. W ostatnich latach są to przede wszystkim samochody elektryczne z serii ID. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ niemiecka marka chce się rozwinąć w tym obszarze. W związku z tym, kilka dni temu pokazała elektrycznego następcę Passata, czyli model ID.7. Ma on wnieść sporo nowości, a także możliwość przejechania nawet 700 kilometrów na prądzie. Auto podczas prezentacji było w kamuflażu, jednak kolesa.ru przygotowała wizualizację wersji produkcyjnej. Prawdopodobnie właśnie tak będzie wyglądał końcowy design najnowszego modelu Volkswagena.

Volkswagen ID.7 - oto jak będzie wyglądał następca Passata

Większego zaskoczenia oczywiście nie ma. Większość elementów jest tożsamych z językiem stylistycznym pozostałych modeli serii ID. ID.7 otrzyma pas świetlny LED zarówno z przodu, jak i z tyłu. W oczy rzuca się także aerodynamiczna linia boczna, która prezentuje się bardzo dobrze. Całość także wygląda dobrze, a ID.7 ma posiadać mnóstwo przestrzeni dla pasażerów. Jest to zasługa przede wszystkim dużego rozstawu osi, który jest podobny do tego w Arteonie. W związku z tym, przestronność ma być mocną stroną sedana z linii ID.

Volkswagen ID.7 - oto jak będzie wyglądał następca Passata

Ponadto, Volkswagen póki co nie zdradził szczegółów technicznych na temat ID.7. Przede wszystkim, nowy model ma być następcą Passata w wersji sedan. W związku z tym, musi wyróżniać się znakomitym zasięgiem. Według wstępnych obietnic producenta, ma on wynosić aż 700 kilometrów według normy WLTP. Na papierze brzmi to świetnie, jednak czas pokaże, czy dokładnie tak będzie w rzeczywistości. Niestety, nieznane są też dane na temat mocy silników i poszczególnych wersji. Więcej informacji na temat nowego ID.7 będzie dostępnych zapewne za kilka miesięcy, gdy Volkswagen wprowadzi nowy model do sprzedaży.

Render: Kolesa.ru

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *