Założyciel | Redaktor naczelny Pasjonat motoryzacji i marketingu - wielu mówi, że urodził się z benzyną we krwi, lecz lekarze wciąż mają wątpliwości jak to możliwe.

Podczas wyboru kolejnego motocykla każdy miłośnik jednośladów ma ten sam dylemat: czy zdecydować się na używaną maszynę, czy może jednak zainwestować w nowy model? Oba scenariusze mają oczywiście swoich zwolenników i przeciwników. Przed podjęciem decyzji warto poznać ofertę przygotowaną przez legendarną markę Romet Motors.

Nowy Romet, czyli nowe wcielenie legendarnej marki

Komar, chart, ogar, pony… kiedyś motorowery i motocykle produkowane przez Romet były dla wielu osób podstawowym źródłem transportu, a w najmłodszych wzbudzały miłość do dwóch kółek. Do dziś z łezką oku potrafimy wspominać pierwsze przejażdżki i przeżyte w ich trakcie przygody. 

Obecnie produkowane przez firmę maszyny w wielu przypadkach nawiązują do swoich kultowych już poprzedników, jednak wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami, charakterem i stylistyką. Dzięki temu są chętnie wybierane zarówno przez kierowców doskonale pamiętających złote czasy marki, jak i tych, którzy ze względu na swój wiek po raz pierwszy mieli z nią styczność dopiero w nowym wydaniu.

Motocykle Romet 125 cm3: dobra propozycja na kat. B

Podobnie jak we wcześniejszych latach motocykle produkowane przez Romet Motors, są przede wszystkim tworzone z myślą o kierowcach poszukujących wygodnych, intuicyjnych i stosunkowo niewielkich maszyn. Szczególnie interesującą ofertę znajdą osoby, które posiadają prawo jazdy kategorii B co najmniej od 3 lat, wobec czego bez dodatkowych formalności mogą prowadzić motocykle o pojemności silnika nie większej niż 125 cm3. 

W dobrze wyposażonym salonie Rometa lub w sklepie internetowym marki znajdziesz między innymi:

  • Romet K125 – uniwersalny i oszczędny motocykl, który sprawdzi się w niemal każdej roli. 
  • Romet ADV 125 – motocykl typu Adventure pozwala poznać uroki jazdy w terenie. Oczywiście świetnie poradzi sobie również na asfalcie. 
  • Romet Soft Chopper 2 125 – to niezwykle popularna propozycja dla osób, którym podobają się klasyczne choppery, ale chcą uzyskać większą elastyczność.
  • Romet ZXT 125 – to kolejna uniwersalna propozycja, która zaskakuje nowoczesnym wyglądem i rozwiązaniami. 
  • Romet RCR 125 – silnik w układzie V i zastosowane technologie sprawiają, że ten model bez wątpienia łatwo pomylić ze zdecydowanie większymi krążownikami szos. Oczywiście przekłada się to również na charakter motocykla i komfort podróży.
Szukasz nowego motocykla? Sprawdź, dlaczego warto postawić na model od Romet Motors!

Co wybrać: nowy Romet czy używany motocykl?

Decyzja nie jest prosta i to niezależnie od tego, czy wybierasz swój pierwszy motocykl, czy masz już spore doświadczenie. Dlaczego warto sięgnąć po jedną z propozycji Romet Motors?

Oto najważniejsze argumenty:

  • Przystępna cena: nowy motocykl nie musi oznaczać gigantycznych kosztów. Motocykle Romet 125 cm3 otrzymasz już za 7 799 zł.
  • Współczesne technologie: używane motocykle bardzo często bazują na przestarzałych rozwiązaniach technicznych. A to oznacza gorsze osiągi i zdecydowanie wyższe koszty eksploatacji czy awaryjność. Nowy Romet jest pozbawiony tych wad.
  • Gwarancja producenta: oczywiście kupując motocykl od Romet Motors, otrzymujesz dwuletnią gwarancję producenta. Zyskujesz więc pewność, że wszystko pójdzie tak, jak należy, a do tego dysponujesz dodatkową ochroną. W przypadku używanych maszyn jesteś zdany sam na siebie.
  • Oszczędność: obawiasz się, że prawdziwe koszty zaczną się dopiero po zakupie? W przypadku używanych motocykli to bardzo często spotykany scenariusz. Inaczej będzie to wyglądać, jeśli postawisz na nowego Rometa: niezależnie od modelu możesz liczyć na niskie spalanie i wydatki.
  • Łatwa dostępność: nie zawsze musisz nawet odwiedzać salon Rometa – wiele modeli marki kupisz również online z dostawą do domu!

Motocykl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *